• تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق (نفت) شمالی، کوچه دامغانی، پلاک۳۸، واحد ۲
  • ۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸ || ۰۲۱۲۲۲۲۱۸۶۷ || ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۳
  • تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق (نفت) شمالی، کوچه دامغانی، پلاک۳۸، واحد ۲
  • ۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸ || ۰۲۱۲۲۲۲۱۸۶۷ || ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۳ ||

خدمات ما

خدمات ما شامل مشاوره و وکالت در همه پرونده‌های حقوقی و کیفری اعم از ملکی، کیفری،حقوقی، خانواده، ثبت شرکت و … می‌باشد. 

موسسه حقوقی، داوری و بین الملل صلح صدرا با کادر مجرب و متخصص در تمام زمینه های حقوقی آماده خدمت رسانی است. 

خدمات ما شامل مشاوره و وکالت در همه پرونده‌های حقوقی و کیفری اعم از ملکی، کیفری،حقوقی، خانواده، ثبت شرکت و … می‌باشد. 

موسسه حقوقی صلح صدرا با مدیریت مسعود اسلامی مهر با چندین سال سابقه درخشان، تیمی از بهترین وکلا و مشاوران متخصص را گرد هم آورده است تا بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد. هدف اصلی این موسسه ارائه مشاوره حقوقی و راهکار‌های قانونی در حل پرونده‌ها می‌باشد. 

وکیل ملکی

وکیل ملکی با داشتن تخصص و دانش لازم به مراجعه کنندگان خود در امور خرید و فروش ملک، اجاره، تنظیم قرادادهای املاک و دعاوی مرتبط کمک می‌کند.
۱

وکیل انحصار وراثت

وکیل انحصار وراثت با داشتن تخصص و تجربه لازم در حقوق خصوصی به مراجعه کنندگان خود در مواردی چون اخذ گواهی انحصار وراثت و رسیدگی به دعاوی احوال شخصیه کمک می‌کند.
۳

وکیل کلاهبرداری

وکیل کلاهبرداری با داشتن تخصص و دانش لازم به مراجعه کنندگان خود در موارد مربوط به کلاهبرداری، کلاهبرداری اینترنتی، اختلاس ،تقلب در امور مالی، پولشویی و جعل سایر جرائم مالی مشاوره ارائه می‌دهد.
۵

وکیل خانواده

وکیل خانواده با داشتن تجربه و تخصص لازم به مراجعه کنندگان خود در امور ازدواج و شروط ضمن عقد، طلاق، مهریه، نفقه، حضانت فرزند و سایر مسائل مربوط به خانواده مشاوره ارائه می‌دهد.
۶

وکیل کیفری

وکیل کیفری با داشتن تخصص و تجربه لازم در حوزه قوانین کیفری و مجازات به مراجعه کنندگان خود در مواردی چون دفاع در پرونده های کیفری، احقاق حق بزه دیده و دفاع از حقوق بزهکار کمک می‌کند.
۷

وکیل ثبت شرکت

وکیل ثبت شرکت با داشتن تخصص و تجربه لازم در حوزه حقوق تجارت به مراجعه کنندگان خود در فرایند ثبت و تشکیل شرکت کمک حقوقی می‌کند تا مطمئن شود تمام مراحل قانونی به درستی انجام می‌شود.
۸

وکیل حقوقی

وکیل حقوقی با داشتن تخصص و دانش لازم به مراجعه کنندگان خود در موارد مربوط به عقد انواع قرارداد، بیع، الزام به تحویل مبیع ، اجرای چک ، الزام به انجام تعهد، تاخیر تادیه مشاوره ارائه می‌دهد.
۹

وکیل ورشکستگی

وکیل ورشکستگی با داشتن تخصص و تجربه لازم در حوزه قوانین تجارت به مراجعه کنندگان خود در مواردی چون تسویه بدهی ها، مذاکره با طلبکاران، تسویه وام و ارائه دفاتر تجاری کمک می‌کند.
۱۱

وکیل داوری

وکیل داوری با داشتن تخصص و تجربه لازم به مراجعه کنندگان خود در تشکیل میز مذاکره با طرف مقابل، ارائه راه حل، حل اختلافات فی مابین، داوری مرضی الطرفین و ایجاد صلح در پرونده را انجام می‌دهد.
۱۲

وکیل بین الملل

وکیل بین الملل یک حقوقدان تخصصی است که مسئولیت دفاع از موکلان خود در قضاوت‌ها، مذاکرات بین المللی، قراردادهای حقوقی بین کشورها را بر عهده دارند. آن‌ها تلاش می‌کنند تا منافع موکل خود را در سطح بین‌المللی حفظ کنند.
۱۳

وکیل چک

وکیل چک یک حقوقدان تخصصی است که با قوانین مربوط به صدور، پرداخت، و عدم پرداخت چک‌ها آشنا هستند و به موکل خود در مواردی همچون نقض قرارداد چک، تقاضای وصول و پیگیری قضایی، ثبت چک صیادی کمک می‌کنند.
۱۴

وکیل پزشکی

وکیل پزشکی یک حقوقدان تخصصی است که با قوانین حرفه پزشکی، مسائل حقوقی مربوط به پزشکان و مراکز درمانی، تنظیم قراردادهای پزشکی و پیگیری مسائل حقوقی مرتبط با خطاهای پزشکی و تقاضای خسارت کمک می‌کنند.
۱۵

وکیل تنظیم قرارداد

وکیل تنظیم قرارداد یک حقوقدان تخصصی است که با قوانین و مقررات حقوقی مرتبط با قراردادها آشنا هستند و به موکل خود در تدوین و مذاکره انواع قراردادهای مختلف از تجاری تا قراردادهای املاک و مستغلات کمک می‌کنند.
۱۶

وکیل تایید مدارک

وکیل تایید مدارک، حقوقدانی است که در زمینه تحلیل و بررسی صحت و اعتبار مدارک حقوقی و قانونی فعالیت می‌کند.وکیل تایید مدارک مسئولیت بررسی دقیق مدارک مرتبط با آن‌ها را بر عهده دارد تا اعتبار واقعیت و صحت حقوقی آن‌ها تأیید شود.
۱۷

وکیل وقف اوقاف

وکیل وقف اوقاف، حقوقدانی است که با قوانین و مقررات مربوط به تشکیل، مدیریت و حفظ وقف‌ و اوقاف آشنا هستند و به موکل خود در اموری همچون تدوین اسناد وقف، مشاوره در خصوص مدیریت وقف‌ها و حل اختلافات مربوط به آن‌ها کمک می‌کنند.
۱۸

وکیل صلح عمری

وکیل صلح عمری یک حقوقدان تخصصی است که در زمینه حل و فصل منازعات و داوری صلحی فعالیت می‌کند و به موکل خود در ایجاد توافقات و قراردادهای صلح، مذاکره و حل و فصل منازعات بین طرفین کمک می‌کنند. هدف آن‌ها ایجاد صلح است.
۱۹

وکیل مواد مخدر

وکیل مواد مخدر یک حقوقدان تخصصی است که با قوانین مربوط به مواد مخدر، قاچاق و جرایم مرتبط با آن‌ها آشنا هستند و به موکل خود در اموری همچون دفاع در دادگاه‌ها، مشاوره حقوقی درباره قوانین مربوطه و حفظ حقوق موکل کمک می‌کنند.
۲۰
تماس جهت مشاوره