وکیل در تهران

وکیل در تهران را در موسسه حقوقی صلح صدرا جستجو نمایید.

وکیل ملکی خوب ، بهترین وکیل متخصص در امور ملکی در تهران یکی از پر تکرارترین دعاوی حاضر در محاکم دعاوی املاک می باشد که متاسفانه علت عمده و اصلی افزایش این قبیل دعاوی عدم بهره مندی از تخصص وکلای دادگستری متبحر در این زمینه می باشد.

اگر به دنبال بهترین وکیل در تهران و یک وکیل حرفه ای در تهران هستید. ما موسسه حقوقی داوری صلح صدرا را به شما معرفی می‌کنیم.

موسسه حقوقی داوری بین المللی صلح صدرا دارای بهترین و حرفه‌ ای‌‌ترین وکلای تهران می‌باشد. و آماده خدمت رسانی در بیشتر زمینه‌ های حقوقی به شما عزیزان می‌باشد.

بهترین وکیل در تهران

امروزه با اوضاع و احوال جامعه و ایجاد دعاوی در محاکم دادگستری و مشکلات حقوقی، افراد برای احقاق حق و جلوگیری از تضییع حق خود نیاز به بهترین وکیل در تهران و وکیل حرفه‌ ای در تهران بیش از پیش احساس می‌ شود.

مسائل حقوقی بیشتر مواقع موارد پیچیده‌ای هستند که اگر بدون مشورت با وکلای مجرب و متخصص انجام گیرند. خسارات مالی یا جانی سنگین با تبعات غیرقابل جبرانی به بار می‌آورند.

اصولاً بهترین وکیل در تهران باید امین و امانت‌دار موکل خود باشد. وکلای باتجربه باید به روز بوده و بر قوانین و مقررات جدید تسلط کامل داشته باشد. تا با ارائه بهترین راه‌ حل و پیشنهادات موکل را به حق خویش برساند و وکیل پایه یک دادگستری باید در اموری که به وی سپرده می‌شود تخصص کافی داشته باشد. همچنین باید از قلمی محکم روابط ‌عمومی قوی و فن بیانی شیوا برخوردار باشد.

بسیاری از مردم در هنگام مواجهه با مسائل و مشکلات حقوقی به دنبال بهترین وکیل در تهران هستند. تا بتوانند مسیر پرونده خود را به یک وکیل خوب در تهران بسپارند. اما سوال اساسی اینجاست که چطور میتوان بهترین وکیل در تهران را برای یک پرونده انتخاب نمود.

بهترین وکیل ملکی در تهران باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

-تخصص در زمینه‌ای مشخص از مباحث و دعاوی حقوقی
-انجام و به ثمر رساندن تعداد پرونده مناسب در حوزه تخصصی خود و داشتن رزومه قابل ارائه
-دقت نظر در مطالعه پرونده و نیز در گفتگو با موکل به منظور تسلط بر ابعاد مختلف پرونده
-سخنوری و توانایی اقناع طرف مقابل به خصوص در جلسات دادگاه
-دلسوزی و کاردانی در رسیدگی به امور پرونده
-داشتن وقت مناسب و نظم برای پیگیری پرونده

با موارد بالا می توانید بهترین وکیل ملکی در تهران را در موسسه حقوقی داوری بین الملل صلح صدرا بیابید.

وکیل ملکی در میرداماد

در حقوق ایران معاملات املاک و اراضی با توجه به نوع زمین و املاک و انواع کاربری دارای نظام‌های حقوقی متفاوتی هستند. همچنین با توجه به رشد جمعیت و توسعه شهرنشینی توجه به حقوق املاک و اراضی ضروری‌تر از قبل به نظر می‌رسد.

وکلای ملکی باید قوانین راجع به اراضی و املاک را به صورت تخصصی مورد بررسی قرار داده و با تجربه و مهارت خویش و با اتکا به دانش حقوقی اقدام به حل دعاوی ملکی با بهترین و کامل‌ترین راه‌حل‌های قانونی نماید وکیل ملکی باید متخصص امور ملک بوده و در موارد زیر متبحر باشد.

وکیل ملکی کسی است که علاوه بر داشتن دانش و تحصیلات حقوقی و ملکی، تسلط و تجربیات کافی در مطرح کردن دعاوی ملکی و یا دفاع از این دعاوی را داشته باشد . بعلاوه وکیل ملکی خوب کسی است که با دانش حقوقی بالا در امور ملکی بتواند بهترین راهکار ممکن را بشناسد. و نوع دادخواست و شکایت و اقدامات قانونی را تشخیص دهد و به نحو احسن از موکل دفاع کند.

دعاوی ملکی به سه دسته تقسیم می شود:

  • دعاوی ملکی حقوقی
  • دعاوی ملکی کیفری
  • دعاوی ملکی ثبتی

دعاوی ملکی حقوقی دعاوی هستند که بحث ارتکاب جرم در آن منتفی است. و فقط به دلیل عدم رعایت قوانین حقوقی و سهل انگاری اشخاص رخ می دهد.

دعاوی ملکی کیفری دعاوی هستند که موضوع آنها، مرتبط با املاک و مستغلات باشد.

درگیری­ها و اختلافاتی که در موارد ملکی به­ وجود می ­آیند، از مهم­ترین دعاوی ملکی هستند که برای حل­ و­ فصل آنها باید از وکیل ملکی مجرب کمک گرفت.

دعاوی ملکی ثبتی در واقع جزیی از دعاوی حقوقی است که ماهیت و کلیت دعاوی ثبتی ملکی مربوط به فعالیت‌های حوزه ثبت اسناد و املاک می‌باشد.

وکیل ملکی در ظفر – بهترین وکیل ملکی در ظفر

در شهر تهران وکلای بسیاری مشغول فعالیت هستند که در زمینه‌های مختلف وکالت می‌کنند. انتخاب بهترین وکیل ملکی در ظفر متناسب با شرایط در شهر تهران ساده‌تر است. زیرا گستره انتخاب بسیار بزرگ است. یکی از مناسب‌ترین راه‌ها برای انتخاب بهترین وکیل ملکی در میرداماد، مراجعه به موسسات حقوقی است. موسسات حقوقی معمولا با تعداد وکلای بسیاری به همکاری می‌پردازند و در هر حوزه‌ای می‌توانند چندین گزینه را به شما معرفی کنند. بهترین وکیل تهران متناسب با شرایط شما فردی است که در حوزه موضوع شما پرونده‌های متعددی را در شهر تهران انجام داده باشد، پروانه وکالت وی متعلق به شهر تهران باشد، حق الوکاله مناسبی را متناسب با شرایط پرونده و توان مالی شما پیشنهاد دهد و با شرایط حاکم بر محاکم قضایی تهران آشنایی کامل داشته باشد. وکیل ملکی در ظفر را در موسسه حقوقی صلح صدرا بیابید.

بهترین وکیل ملکی در تهران

بهترین وکیل ملکی برای حل و فصل دعاوی حقوقی و کیفری می تواند به صورت تخصصی در زمینه دعاوی اموال غیر منقول و پرونده هایی از این دست فعالیت کرده و مشکلات افراد را در این خصوص برطرف نمایند. اموال غیرمنقول به اموالی همچون خانه و یا زمین و … می گویند که که امکان انتقال و یا جا به جایی را ندارند.

بهترین وکیل ملکی در تهران را در موسسه حقوقی صلح صدرا بیابید. بهترین وکیل ملکی می‌داند مبنای ارزش معاملاتی املاک چیست و کجا ماده ۱۰۰ قانون شهرداری و یا تبصره های آن کابرد دارد. و کجا ماده ۶۴ قانون مالیات های مستقیم؛ لذا زمان مناسبی را برای ابراز ادله های خود و اظهارات خود در نظر می­گیرد. تا حق موکلش به علت استفاده نابجا ضایع نگردد. چگونگی و نحوه طرح دعوا از اهمیت بالایی برخوردار است. و در روند دادرسی در تعیین محدوده حقوق اصحاب دعوی اثر اساسی دارد، بنابراین برای اینکه دعوا در روند و مراحلش دچار مشکل ناخواسته ناشی از بی تجربگی نباشد. ضروری است. که موضوعات و دعاوی ملکی، را فردی بررسی، برنامه ریزی و رسیدگی نماید که در این دعاوی متخصص و با تجربه باشد.

بهترین وکیل ملکی در تهران کسی است که دانا، صادق و دارای حسن نیت و حسن خلق باشد. بهترین وکیل ملکی تهران کسی است که در برابر مشکلات و چالش‌های یک پرونده صبور باشد. و به خوبی بتواند مسائل را تحلیل کند و ادله مورد نیاز را جمع‌آوری کند.

وکیل ملکی انلاین

به دلیل به وجود آمدن بیماری کرونا و مشکلاتی که این بیماری برای رفت و آمد در شهرهای بزرگ نظیر تهران به وجود آورده است.

موسسه حقوقی صلح صدرا در تهران این افتخار را دارد که بگوید. وکیل مشاوره حقوقی ملکی را به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور شما برای وکیل دعاوی ملکی در تهران به لیست خدمات خود اضافه کرده است.

قیمت زمین، ملک، آپارتمان و اموال غیر منقول روز به روز رو به افزایش است و شرایط اقتصادی نابسامان موجب شده است تا بسیاری از قراردادهای ملکی دچار مشکل گردد.

مشاوره حقوقی ملکی در زمینه الزام به تنظیم سند، الزام به اخذ گواهی پایان کار، دستور فروش ملک مشاع، افراز و تفکیک، تخلیه، خلع ید شما را در رسیدن به حقوق خود یاری می‌رساند. موسسه حقوقی ملکی صلح صدرا امری بسیار تخصصی است. و باید حتما توسط بهترین وکیل ملکی و یا کارشناس حقوقی با تجربه انجام شود. گروه وکلای صلح صدرا آماده پذیرش کلیه دعاوی ملکی موکلین عزیز می‌باشد.

یک وکیل خوب برای دعاوی ملکی وکیلی است که با داشتن مجوز و پروانه وکالت دادگستری، تخصص و تجربه لازم را نیز در این زمینه داشته باشد. برای انجام و دفاع و پیگیری دعاوی ملکی، یک وکیل دادگستری خوب باید علاوه بر دانش آکادمیک، تجربه و شم حقوقی و تجربه عملی لازم را در زمینه معاملات ملکی و قراردادها، داشته باشد. چرا که این گونه دعاوی به دلیل پیچیدگی و اهمیت در زمره مهمترین دعاوی حقوقی هستند. بهترین وکیل ملکی در تهران را در موسسه حقوقی صلح صدرا در تهران بیابید.

وکیل ملکی حقوقی در تهران

دعاوی ملکی حقوقی جزء پر حجم‌ترین پرونده‌های حقوقی دادگاه‌ها هستند. در این دعاوی که مطرح میان دو شخص است و بحث جرم مطرح نیست. هدف اعاده حقوق مدنی افراد یا انجام تکلیف است. مهمترین دعاوی این بخش را می‌توان در موارد ذیل خلاصه نمود:

-دعاوی الزام به تنظیم سند رسمی برای املاک
-دعاوی الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی
-دعاوی مربوط به الزام به دریافت پایان کار برای ساختمان‌هایی که کامل شده و به تایید کارشناس رسیده‌اند.
-دعاوی مربوط به فسخ قراردادهایی که از نظر قانونی ناقص هستند.
-دعاوی مربوط به افزایش اجاره بها براساس عرف
-دعاوی مربوط به مطالبه سر قفلی و در اختیار داشتن حق کسب و پیشه و مواردی از این قبیل

وکیل ملکی کیفری در تهران

دعاوی ملکی کیفری در حوزه املاک؛ متاسفانه سود جویان به گونه های مختلفی اقدام به کلاهبرداری در زمینه املاک می کنند گاهی این افراد آنقدر ماهرانه کار خود را انجام می دهند که واقعا تشخیص آن کار بسیار مشکل می باشد.

در مورد دعاوی ملکی کیفری هم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

-دعوای مربوط به جعل اسناد ملکی با هدف کلاهبرداری

-دعوای مربوط به ارتکاب جرم کلاهبرداری در حوزه معاملات املاک

-دعوای مربوط به خیانت در امانت در خصوص املاک

-دعوای ناشی از فروش غیر قانونی اموال فردی به یک یا چند نفر دیگر

-دعوای ناشی از انتقال منافع ملک غیر به سایر اشخاص

-دعوای استفاده از سند جعلی در ارتباط با معاملات ملکی

-تغییر کاربری اراضی کشاورزی بدون اخذ مجوز از واحدهای اداری و قضایی واجد صلاحیت

-دعوای مربوط به تخریب املاک افراد

وکیل ملکی ثبتی در تهران

دعاوی ملکی ثبتی عنوانی برای مجموعه ای از دعاوی حقوقی و کیفری است. که به نوعی به موضوع املاک مربوط می شوند. در این مجموعه موضوعات بسیار متنوعی یافت می شود.
از موضوعات مثل دعوای الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به ایفای تعهد، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورتمجلس تفکیکی، خلع ید و تقسیم و افراز املاک مشاع گرفته تا دعاوی کیفری مثل فروش مال غیر، کلاهبرداری، جعل سند، تصرف عدوانی و ممانعت از حق، همه این موضوعات در دایره دعاوی ملکی جای می گیرند.

-ابطال شدن سند رسمی‌به دلایل گوناگون

-دعوی ثبت در خصوص ابطال شدن اجرائیه‌‌ی ثبتی برای املاک مربوطه

-در خصوص ابطال شدن سند مالکیت معارض

-در خصوص ابطال ساز و کار و مراحل ثبتی کمسیون‌های گوناگون ثبتی

-ابطال شدن نظریه ای که هیات حل اختلاف اداره ثبت و اسناد کشور ارائه کرده است.

-افراز ملک

-اجرای ثبت

-توقیف عملیات اجرایی در مراحل مختلف کار و بسیاری موارد دیگر

وکیل خانم ملکی

وکیل خانم ملکی در تهران را می توان از دیگر امکانات و خدمات موسسه حقوقی داوری بین الملل صلح صدرا ذکر کرد. گاهاً دیده شده است که موکلین خانم تقاضا داشتن وکیل کارهای ملکی خانم برای انجام امور مربوط به املاک و مستغلات خود را دارند. قیمت وکیل ملکی در موسسه صلح صدرا بر اساس جنسیت مشخص نمی شود. زیرا که موسسه ما تنها به تجربه و سابقه کار وکلا اهمیت میدهد. همانطور که در قبل تذکر شد شما خود می توانید وکیل مناسب به خود را انتخاب نمایید. زیرا که در موسسه ما انتخابات بسیار زیادی رو به روی شما قرار خواهد گرفت.

بهترین وکیل ملکی در تهران کسی است که بتواند در چارچوب قانون پرونده شما را به بهترین شکل ممکن حل و فصل نماید. موسسه صلح صدرا بهترین وکیل خانم و آقا را برای کمک به شما عزیزان دور هم گرد آورده است.

هزینه وکیل ملکی چقدر است؟

حق الوکاله دستمزدی است که طبق قانون و مقررات قوه قضایه برای وکیل ها به منظور انجام اموری که به وی محول شده است در نظر گرفته می شود. حق الوکاله ها می تواند بر اساس تعرفه هایی که طبق قانون وضع شده از موکل طلب شود که بر این اساس باید طبق قوانین و ماده های وضع شده در کانون وکلا عمل شود و عدم توجه به این تعرفه ها و دریافت هزینه بیشتر موجب تخلف می گردد.

هزینه حق الوکاله وکیل ملکی در تهران بسته به عنوان پرونده و روند و ارزش ملک ممکن است متفاوت باشد. و حق الوکاله وکلای مختلف در موسسه حقوقی صلح صدرا بر اساس موضوعات مختلف متفاوت است. کافی است با تماس با موسسه صلح صدرا و عنوان کردن موضوع موردنظر از هزینه وکیل ملکی در تهران مطلع شوید.

وکیل باتجربه در تهران

با هر تخصص و تجربه تحصیلات و معلومات که باشید همیشه نیازمند یک وکیل خوب در تهران برای حل مسایل حقوقی خود هستید. و هرچه بیشتر اهمیت برای حقوق اجتماعی و فردی خویش قائل شویم به ارزش داشتن یک مشاوره حقوقی با یک وکیل با تجربه در تهران یا هر شهری در ایران پی خواهیم برد. چراکه به دلیل محدودیت های زندگی امروزه شهری امکان ملاقات حضوری با چندین وکیل همزمان وجود ندارد، دفتر وکالت ما وکلا با تخصص های مختلف را در کنار هم جمع کرده است.

باید به عنوان موکل توجه داشته باشید که یک وکیل خوب در تهران به دلیل نوع شغلش زمانی محدود برای انجام و اتمام هر کاری دارد و تعداد محدودی پرونده را در زمان معین می تواند قبول کند پس نتیجه می گیریم که حضور در یک دفتر وکالت وکیل با تجربه در تهران خواهد توانست به ما کمک بیشتر و بهتری بکند چراکه تعداد وکلای حاضر در دفتر وکالت بیشتر خواهد بود. و احتمال اینکه چند وکیل تخصص مرتبط با پرونده شمار را داشته باشند زیاد است. پس با تماس با موسسه حقوقی صلح صدرا در تهران دیگر نیاز به تماس گرفتن با دفتر چند وکیل نیست و قطعا برای کار شما یک وکیل مشخص می گردد.

وکیل متخصص در تهران

وکلایی هستند که به دلیل تجربیات بسیار در پرونده‌های حقوقی با یک موضوع خاص، راه حل‌هایی برای مشکلات حقوقی موکل خود پیدا می کنند. که وکلای دیگر از آن بی خبر هستند.

درست است که شناسایی تجربه بهترین وکیل در تهران با ابزار‌های سنتی مشکل است، اماساده ترین راه این است که با مقایسه کردن و پرس‌وجو، وکیل خوب در حوزه‌ی مورد بررسی را پیدا کنید.

خصوصیاتی که باید آن را برای وکیل متخصص و مناسب در نظر بگیرید بدین شرح است:

۱٫باتجربه باشد

۲٫روابط عمومی قوی

۳٫صداقت و درستکاری

چگونه با بهترین وکیل در تهران صحبت کنیم؟

اگر شما دنبال بهترین وکیل در تهران هستید و میخواهید با یک تیم مجرب و حرفه ای کار کنید پیشنهاد می کنیم از وکلای صلح صدرا کمک بگیرید که با توجه به سختی پرونده و در صورت نیاز چندین وکیل همزمان روی پرونده شما کار می کنند تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید.

بهترین وکیل در تهران را در صلح صدرا بیابید و باخیال راحت پرونده خود را به تیم حرفه ای صلح صدرا بسپارید.

آدرس وکیل ملکی در تهران و در میرداماد میباشد که در قسمت تماس با ما می توانید اطلاعات ارتباط با موسسه صلح صدرا را مشاهده نمایید.

وکیل ملکی در تهران

وکیل سرقفلی در تهران

وکیل ارث و وصیت نامه

وکیل انحصار وراثت در تهران