وکیل در تهران

موسسه حقوقی داوری بین الملل صلح صدرا متشکل از بهترین وکلای پایه یک دادگستری می‌باشد. وکلای ما دارای مدرک تخصصی بوده و همچنین موفق به دریافت پروانه وکالت شدند. وکلای ما توانسته اند با انجام امور وکالت کارنامه ای درخشان برای خود به ثمر رسانند و به عنوان بهترین وکیل در تهران شناخته می شوند.

وکیل خوب، بهترین وکیل ملکی متخصص در امور وکالت در تهران یکی از مهم‌ترین دعاوی موجود در محاکم دعاوی ملک و املاک می‌باشد. علت عمده و اصلی افزایش دعاوی مختلف را می‌توان عدم بهره مندی از دانش و تخصص وکلای دادگستری حرفه‌ای در زمینه‌های مختلف دانست.

اگر به دنبال وکیل خوب در تهران و یک وکیل حرفه ای در تهران هستید. ما موسسه حقوقی داوری صلح صدرا را به شما معرفی می‌کنیم. موسسه حقوقی صلح صدرا دارایوکیل حرفه‌ای در تهران می‌باشد. ما آماده خدمت رسانی در تمامی زمینه‌‌های حقوقی به شما عزیزان می‌باشد.

مسعود اسلامی مهر وکیل پایه یک دادگستری و متخصص در امور وکالت در تهران می‌باشد. این موسسه خود را موظف به ارائه خدمات مشاوره حقوقی تخصصی و دقیق می‌دانند. از این رو همه تلاش خود را در راستای افزایش آگاهی حقوقی به افراد به کار می‌بندد. مسعود اسلامی مهر در این مجموعه بهترین وکیل در کرج و بهترین وکیل در تهران را که در زمینه‌های مختلف وکالت تخصص دارند. به دور هم جمع کرده تا بتواند به اصحاب دعاوی مختلف کمک کند.

 

بهترین وکیل در تهران

بهترین وکیل در تهران

امروزه با اوضاع و احوال جامعه و ایجاد دعاوی در محاکم دادگستری و مشکلات حقوقی، افراد برای احقاق حق و جلوگیری از تضییع حق خود نیاز به بهترین وکیل در تهران و وکیل حرفه‌ ای در تهران بیش از پیش احساس می‌‌شود. مسائل حقوقی بیشتر مواقع موارد پیچیده‌ای هستند. که اگر بدون مشورت با وکلای مجرب و متخصص انجام گیرند. خسارات مالی یا جانی سنگین با تبعات غیرقابل جبرانی به بار می‌آورند.

اصولاً وکیل خوب در تهران باید امین و امانت‌دار موکل خود باشد. وکلای باتجربه باید به روز بوده و بر قوانین و مقررات جدید تسلط کامل داشته باشد. تا با ارائه بهترین راه‌ حل و پیشنهادات موکل را به حق خویش برساند. وکیل پایه یک دادگستری باید در اموری که به وی سپرده می‌شود. تخصص کافی داشته باشد. همچنین باید از قلمی محکم روابط ‌عمومی قوی و فن بیانی شیوا برخوردار باشد.

بسیاری از مردم در هنگام مواجهه با مسائل و مشکلات حقوقی به دنبال بهترین وکیل در تهران هستند. تا بتوانند مسیر پرونده خود را به یک وکیل خوب در تهران بسپارند. اما سوال اساسی اینجاست که چطور می‌توانوکیل حرفه‌ای در تهران را برای یک پرونده انتخاب نمود.

بهترین وکیل در تهران باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

 • تخصص در زمینه‌ای مشخص از مباحث و دعاوی حقوقی
 • انجام و به ثمر رساندن تعداد پرونده مناسب در حوزه تخصصی خود و داشتن رزومه قابل ارائه
 • دقت نظر در مطالعه پرونده و نیز در گفتگو با موکل به منظور تسلط بر ابعاد مختلف پرونده
 • سخنوری و توانایی اقناع طرف مقابل به خصوص در جلسات دادگاه
 • دلسوزی و کاردانی در رسیدگی به امور پرونده
 • داشتن وقت مناسب و نظم برای پیگیری پرونده

مطالعه بیشتر : وکیل حرفه ای در تهران

اهمیت استفاده از بهترین وکیل در تهران

وکیل در تهران تبحر و دانش کافی برای پیگیری پرونده‌های مختلف را دارد. تبحر و تجربه وکیل در تهران موجب شده تا فعالیت اصلی وکیل رسیدگی به دعاوی مختلف باشد. دعاوی مربوط به امور وکالت با طرح شکایت در دادگاه مورد بررسی و رسیدگی قرار می‌گیرند. در جریان رسیدگی به پرونده‌هایی که موضوع آن‌ها دعاوی مختلف است.

کار اصلی بهترین وکلا در تهران این است. که از ابتدا و طرح موضوع شکایت فرد شاکی را مشورت و راهنمایی دهد‌. وکیل خوب در تهران شخصی است. که از پرونده آگاهی کامل را داشته باشد. و در تمام مراحل رسیدگی به پرونده به‌عنوان یک راهنما و مشاور خوب عمل کند. راهکارهای مناسبی را ارائه دهد. تا روند رسیدگی به پرونده سرعت یابد. با توجه به اینکه در تمامی پرونده‌هایی که مربوط به دعاوی مختلف هستند. حضور وکیل در تهران لازم و ضروری است.

در انتخاب بهترین وکیل در تهران دقت کنید. زیرا انتخاب وکیل کاربلد و متخصص در انجام پرونده بسیار موثر است. و این وکیل است که می تواند نقش بسزایی در امور حقوقی شما داشته باشد.

وکیل حرفه ای در تهران

وکیل در ظفر | بهترین وکیل در ظفر

در شهر تهران وکلای بسیاری مشغول فعالیت هستند. که در زمینه‌های مختلف وکالت می‌کنند. انتخاب بهترین وکیل در تهران متناسب با شرایط در شهر تهران ساده‌تر است. زیرا گستره انتخاب بسیار بزرگ است. یکی از مناسب‌ترین راه‌ها برای انتخاب بهترین وکیل، مراجعه به موسسات حقوقی است. موسسات حقوقی معمولا با تعداد وکلای بسیاری به همکاری می‌پردازند. و در هر حوزه‌ای می‌توانند چندین گزینه را به شما معرفی کنند.

بهترین وکیل تهران متناسب با شرایط شما فردی است. که در حوزه موضوع شما پرونده‌های متعددی را در شهر تهران انجام داده باشد. پروانه وکالت وی متعلق به شهر تهران باشد. حق الوکاله مناسبی را متناسب با شرایط پرونده و توان مالی شما پیشنهاد دهد. و با شرایط حاکم بر محاکم قضایی تهران آشنایی کامل داشته باشد.  پرونده‌ها و دعاوی شامل اموال منقول و ملک می‌شوند. این پرونده‌ها ممکن است در یکی از شاخه های حقوقی یا کیفری قرار گیرند.

اما در بیشتر مواقع جهات حقوقی دارد. مثلاً دعوای تصرف عدوانی ممکن است. با رعایت جهاتی در دادگاه کیفری مطرح گردد یا در دادگاه حقوقی. در هر حال مهم‌ترین پرونده‌های دادگستری پرونده‌های مختلف هستند. که تخصص و مهارت بیشتری نسبت به دیگر پرونده ها می‌طلبد که لازم است. شخص برای طرح دعوی به بهترین وکیل در تهران مراجعه نماید.

وکیل در تهران به صورت تخصصی به اقامه دعوی در پرونده‌های خلع ید، ادعای مالکیت، الزام به تنظیم سند رسمی، فسخ اجاره، ملک تجاری سرقفلی، افراز ملک، مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه تجارت و … می‌پردازد.

بهترین وکیل در تهران

بهترین وکیل برای حل و فصل دعاوی حقوقی و کیفری می تواند. به صورت تخصصی در زمینه دعاوی اموال غیر منقول و پرونده هایی از این دست فعالیت کرده و مشکلات افراد را در این خصوص برطرف نمایند. اموال غیرمنقول به اموالی همچون خانه و یا زمین و … می گویند. که که امکان انتقال و یا جا به جایی را ندارند.

بهترین وکیل می‌داند مبنای ارزش معاملاتی املاک چیست. و کجا ماده ۱۰۰ قانون شهرداری و یا تبصره های آن کابرد دارد. و کجا ماده ۶۴ قانون مالیات های مستقیم؛ لذا زمان مناسبی را برای ابراز ادله های خود و اظهارات خود در نظر می­‌گیرد. تا حق موکلش به علت استفاده نابجا ضایع نگردد. چگونگی و نحوه طرح دعوا از اهمیت بالایی برخوردار است. و در روند دادرسی در تعیین محدوده حقوق اصحاب دعوی اثر اساسی دارد.

بنابراین برای اینکه دعوا در روند و مراحلش دچار مشکل ناخواسته ناشی از بی تجربگی نباشد. ضروری است. که موضوعات و دعاوی، را فردی بررسی، برنامه ریزی و رسیدگی نماید. که در این دعاوی متخصص و با تجربه باشد. بهترین وکیل در تهران کسی است. که دانا، صادق و دارای حسن نیت و حسن خلق باشد. بهترین وکیل تهران کسی است. که در برابر مشکلات و چالش‌های یک پرونده صبور باشد. و به خوبی بتواند مسائل را تحلیل کند. و ادله مورد نیاز را جمع‌آوری کند.

 

وکیل آنلاین در تهران

به دلیل به وجود آمدن بیماری کرونا و مشکلاتی که این بیماری برای رفت و آمد در شهرهای بزرگ نظیر تهران به وجود آورده است. ما وکیل مشاوره در تهران را به صورت آنلاین و بدون نیاز به حضور شما برای وکیل دعاوی در تهران به لیست خدمات خود اضافه کرده است. قیمت زمین، ملک، آپارتمان و اموال غیر منقول روز به روز رو به افزایش است. و شرایط اقتصادی نابسامان موجب شده است. تا بسیاری از قراردادها دچار مشکل گردد.

مشاوره حقوقی در تهران در زمینه الزام به تنظیم سند، الزام به اخذ گواهی پایان کار، دستور فروش ملک مشاع، افراز و تفکیک، تخلیه، خلع ید شما را در رسیدن به حقوق خود یاری می‌رساند. وکالت امری بسیار تخصصی است و باید حتما توسط بهترین وکیل در تهران و یا کارشناس حقوقی باتجربه انجام شود. گروه وکلای صلح صدرا آماده پذیرش کلیه دعاوی موکلین عزیز می‌باشد.

یک وکیل خوب برای دعاوی وکیلی است. که با داشتن مجوز و پروانه وکالت دادگستری، تخصص و تجربه لازم را نیز در این زمینه داشته باشد. برای انجام و دفاع و پیگیری دعاوی، یک وکیل دادگستری خوب باید علاوه بر دانش آکادمیک، تجربه و توانایی حقوقی و تجربه عملی لازم را در زمینه معاملات و قراردادها، داشته باشد. چرا که این گونه دعاوی به دلیل پیچیدگی و اهمیت در زمره مهم‌ترین دعاوی حقوقی هستند.

هزینه وکیل در تهران چقدر است؟

حق الوکاله دستمزدی است. که طبق قانون و مقررات قوه قضایه برای وکیل ها به منظور انجام اموری که به وی محول شده است. در نظر گرفته می شود. حق الوکاله ها می تواند بر اساس تعرفه هایی که طبق قانون وضع شده از موکل طلب شود. که بر این اساس باید طبق قوانین و ماده های وضع شده در کانون وکلا عمل شود. و عدم توجه به این تعرفه ها و دریافت هزینه بیشتر موجب تخلف می گردد.

هزینه حق الوکاله وکیل در تهران بسته به عنوان پرونده و روند و ارزش ملک ممکن است متفاوت باشد. و حق الوکاله وکلای مختلف بر اساس موضوعات مختلف متفاوت است. کافی است با تماس با موسسه صلح صدرا و عنوان کردن موضوع موردنظر از هزینه وکیل در تهران مطلع شوید.

 

دستور تخلیه توسط وکیل

در صورتی که بین مالک و مستأجر قرارداد اجاره ای منعقد شود. و مدت قرارداد به اتمام برسد. و مستأجر از تخلیه ملک امتناع ورزد مؤجر یا وکیل می‌تواند. با مراجعه به شورای حل اختلاف با تودیع مبلغ قرض الحسنه (پول پیش) تقاضای صدور دستور تخلیه را بنماید که این دستور فوری و غیرقابل اعتراض می باشد.

دعوای تخلیه یا تخلیه ید، خاص موردی است. که فردی با رضایت و اجازه مالک، چیزی را به تصرف خود درآورده است. یعنی شروع تصرف متصرف با رضایت مالک بوده است. البته بارزترین و فراگیرترین مصداق دعوای تخلیه، عقد اجاره است. در این فرض با وجود شرایط لازم صرفنظر از اینکه ملک برای سکونت اجاره داده شده باشد. یا برای کسب و پیشه، مالک می تواند با مراجعه به دادگاه یا شورای حل اختلاف تقاضای تخلیه ید بنماید. در تعابیر عامیانه به دعوای تخلیه ید، تخلیه هم گفته می‌شود.

 

وکیل باتجربه در تهران

با هر تخصص و تجربه تحصیلات و معلومات که باشید. همیشه نیازمند یک وکیل خوب در تهران برای حل مسایل حقوقی خود هستید. و هرچه بیشتر اهمیت برای حقوق اجتماعی و فردی خویش قائل شویم به ارزش داشتن یک مشاوره حقوقی با بهترین وکیل در تهران یا هر شهری در ایران پی خواهیم برد. چراکه به دلیل محدودیت های زندگی امروزه شهری امکان ملاقات حضوری با چندین وکیل همزمان وجود ندارد. دفتر وکالت ما وکلا با تخصص های مختلف را در کنار هم جمع کرده است.

باید به عنوان موکل توجه داشته باشید. که یک وکیل خوب در تهران به دلیل نوع شغلش زمانی محدود برای انجام و اتمام هر کاری دارد. و تعداد محدودی پرونده را در زمان معین می تواند قبول کند. پس نتیجه می گیریم که حضور در یک دفتر وکالت وکیل با تجربه در تهران خواهد توانست به ما کمک بیشتر و بهتری بکند. چراکه تعداد وکلای حاضر در دفتر وکالت بیشتر خواهد بود. و احتمال اینکه چند وکیل تخصص مرتبط با پرونده شمار را داشته باشند زیاد است. پس با تماس با ما دیگر نیاز به تماس گرفتن با دفتر چند وکیل نیست. و قطعا برای کار شما یک وکیل مشخص می گردد.

 

 

بهترین وکیل در تهران

 

 

وکیل متخصص در تهران

وکلایی هستند که به دلیل تجربیات بسیار در پرونده‌های حقوقی با یک موضوع خاص، راه حل‌هایی برای مشکلات حقوقی موکل خود پیدا می کنند. که وکلای دیگر از آن بی خبر هستند. درست است که شناسایی تجربه وکیل خوب در تهران با ابزار‌های سنتی مشکل است. اماساده ترین راه این است که با مقایسه کردن و پرس‌وجو، وکیل خوب در حوزه‌ی مورد بررسی را پیدا کنید.

بهترین وکیل در تهران به احقاق حقوق موکل خود کمک می‌کند. و از تضییع حقوق او و آسیب به منافع او جلوگیری می‌کند. یکی از مشخصه‌های مهم بهترین وکیل در تهران، دانش حقوقی و تسلط او به مسائل ثبتی مربوط به موضوع پرونده است. علاوه بر این او باید نسبت به قوانین و مقررات مربوطه، آراء وحدت رویه و رویه مرسوم در دادگاه ها آگاهی کامل داشته باشد.

 

خصوصیاتی که باید آن را برای وکیل متخصص و مناسب در نظر بگیرید بدین شرح است:

 1. باتجربه باشد
 2. روابط عمومی قوی
 3. صداقت و درستکاری

 

وکیل خبره در تهران

با هر تجربه و تخصص و تحصیلاتی که باشید در مواقعی که مشکلی برایتان اتفاق می‌افتد و خودتان دانش حل و فصل آن را ندارید. نیاز به شخصی باتجربه و تخصص حقوقی دارید تا با او مشورت کنید. و آن شخص کسی نیست جز وکیل خوب در تهران. وکیل متخصص و متبحر باعث می‌شود شما درست ترین تصمیم را در مواقع ضروری بگیرید. اگر با مشکلی در زمینه  های مختلف حقوقی مواجه هستید، می‌توانید با تیم حقوقی و متخصص صلح صدرا تماس گرفته و از مشاوره وکلای با تجربه بهره‌مند شوید.

وکیل خبره وکیلی است که به روز باشد. زیرا با توجه به تغییرات حتی اندک که معمولا در قوانین انجام می شود. اگر وکیل از جزئیات این اصلاحات مطلع نباشد. کاری بسیار دشوار در حوزه وکالت پیش رو دارد.

بهترین وکیل در تهران که خبره و ماهر باشد. هرگز با وعده های بیهوده موکل خود را امیدوار نمی سازد. و تمام تلاش خود را در جهت موفق شدن پرونده موکل پیش می‌برد. و هیچوقت جهت پیشبرد پرونده تضمین نمی‌دهد. زیرا در حوزه وکالت چنین چیزی وجود ندارد که صدرصدر تضمین می‌دهم پرونده موفق شود. و نیز وکیل خبره در تهران نباید خیلی به مسائل مالی توجه کند و حق‌الوکاله موکل خود را در اولویت قرار دهد.

 

مشاوره حقوقی با وکیل

برخی از موضوعاتی که در دعاوی املاک مطرح می‌شوند عبارت اند از:
 • سرقفلی
 • دعاوی مالک و مستاجر
 • مطالبه اجرت المثل
 • خلع ید
 • رفع تصرف
 • حق کسب و پیشه
 • قرارداد پیش فروش
 • الزام به تنظیم سند رسمی

 

مشاوره حقوقی حضوری

بهترین روش برای ارائه توصیه‌های حقوقی و آگاهی از روند و میزان موفقیت در پرونده، استفاده از تجربه افراد متخصص بصورت حضوری می باشد. زیرا وکیل با بررسی همه جانبه موقعیت و شرایط شما و دادن اطلاعات و آگاهی به شما می تواند هشدار های لازم را گوشزد و با توجه به تجربه در صورت قبول وکالت، شما را به سر منزل مقصود برساند. گرچه این روش مستلزم هزینه می باشد. اما در مقابل باعث صرفه جویی در زمان و هزینه نهایی، کاهش استرس و تضمین موفقیت خواهد شد.

مشاور حقوقی فردی است. که اولا از قوانین و مقررات مربوط به مسائل حقوقی کاملا آگاه بوده و ثانیا با داشتن قدرت تحلیل مسائل مختلف می‌تواند. راهنمایی‌های لازم را در مسائل حقوقی مختلف به موسسات، شرکت‌ها و افراد نیازمند به این مشاوره‌ها ارائه دهد.

همه امور حقوقی مانند تنظیم قراردادها، ارائه راهکارها برای حل بحران‌های حقوقی، مشاوره درباره قوانین کیفری، خانواده، حقوقی، چک و سفته، تنظیم دادخواست‌ها و هر نوع مشاوره‌ای که به نوعی به مسائل قضایی مربوط می‌شود. در حیطه وظایف مشاور حقوقی قرار می‌گیرد. علاوه بر این مشاور حقوقی می‌تواند. در یک یا چند موضوع خاص تبحر و تخصص داشته و خدمات خود را در این مباحث به کاربران ارائه دهد. داشتن درک درستی از قوانین و آشنایی تجربی با روند پرونده‌های حقوقی در دادگاه‌ها لازمه هر مشاور حقوقی است. اطلاعاتی که قرار است گره از کار فرد یا شرکتی باز کند.

مشاوره حقوقی تلفنی

یکی از قدیمی‌ترین و در عین حال کارآمدترین روش‌های مشاوره استفاده از مشاوره حقوقی تلفنی است. در این حالت فرد با تماس با یک مرکز مشاوره حقوقی و یا حتی با مراجعه حضوری به برخی دفاتر وکالت و یا موسسات حقوقی برای اولین بار می‌تواند از خدمات رایگان استفاده نماید.

معمولا در این نوع مشاوره غیرحضوری با بهترین وکیل در تهران ابتدا یک فرد با تحصیلات حقوقی پاسخگوی سوالات موکلین است. و در صورتی که نیاز به راهنمایی بیشتر وجود داشته باشد. فرد می‌تواند با مراجعه حضوری به دفتر وکالت و یا موسسه حقوقی صلح صدرا از خدمات مشاوره‌ای استفاده نماید. شما عزیزان میتوانید از خدمات مشاوره ای گروه صلح صدرا با شماره زیر استفاده نمایید:

 

وکیل حقوقی حرفه ای در تهران

تیم حرفه ای و متخصص صلح صدرا دارای خدمات حقوقی همچون درخواست وکیل حقوقی، رزرو مشاوره حضوری یا تلفنی، فرم درخواست تنظیم قرارداد و … می‌باشد. همانطور که می‌دانید بهترین موسسه حقوقی، موسسه‌ای است که در صورت بررسی پرونده حقوقی موکل و ارزیابی آن پس از مطالعه دقیق متوجه شود امکان انجام وکالت وجود ندارد و یا درصد پایینی احتمال موفقیت پرونده هست از برعهده گرفتن پرونده حقوقی صرف نظر نمود و باعث ضرر مالی و زمانی موکل نمی‌شود.


خوشبختانه امروزه با راه اندازی موسسات حقوقی رسیدگی به پرونده موکل بسیار حرفه‌ای و تخصصی انجام می‌شود و نیز بررسی پرونده‌ها بجای یک وکیل توسط چندین وکیل خبره و متخصص صورت می‌گیرد. برای دسترسی به وکیل حرفه ای در تهران می توانید با ما در ارتباط باشید.

 

وکیل دعاوی در تهران

دعاوی به آن دسته از دعوی حقوقی و کیفری اطلاق می شود. که منشا آن اموال غیر منقول باشد. موسسه حقوقی صلح صدرا در زمینه دعاوی مختلف بهترین مشاوره حقوقی در تهران می باشد. بهترین وکیل تهران وکیلی است که متخصص دعاوی حقوقی و کیفری مربوط به اموال غیر منقول است. معمولا پرونده ها پیچیدگی‌های زیادی دارد که برای حل آن‌ها به حضور یک وکیل خبره نیاز است. بهترین وکیل در تهران کسی است. که با وجدان و مسئولیت‌ پذیر باشد.

به دلیل اهمیت و حساسیت این دسته از پرونده‌ها ضروری است. که از یک وکیل با تجربه که به خوبی نسبت به قانون و رویه قضایی آگاه است کمک بگیرید. یک وکیل خوب در تهران حتما در این حوزه تخصص دارد. و به جوانب و زوایای مختلف پرونده اشراف کامل دارد. وکیل خوب در تهران باید ریزبین باشد و به جزییات توجه کند. او موظف است که با ارائه مشاوره دقیق و بررسی همه جانبه پرونده به خوبی و به شکل کارآمد موکل خود را راهنمایی کند.

 

وکیل دادگستری خوب در موسسه صلح صدرا

بهترین وکیل دادگستری در تهران، وکیلی است. که نخست موکل را دادرسی کند. و هرگاه پی ببرد موکل راست می گوید. به دادخواهی از سوی او برخیزد. وکیل خوب تهران، باید تمام علم، فن و هنر خود را برای دفاع از حقوق موکل به کار گیرد تا موضوع وکالت را به نحو احسن به پایان برساند.

یک وکیل دادگستری خوب و موفق باید تلاش کند. کار ماهیتا با ارزش وکالت را نه صرفا به دید مادی، کسب درآمد و شغلی برای امرار معاش بلکه به نیت احقاق حق و اجرای عدالت و دفع ظلم و حل مشکلات انسان ها دنبال کند. و جنبه معنوی کار را از یاد نبرد. که ارزش آن بسیار گرانبهاست و از وقت به دست آمده و اختیار و توانی که جامعه در اختیار او نهاده است، نهایت استفاده را برای خدمت واقعی ببرد.

آدرس وکیل ملکی در تهران و در میرداماد می‌باشد. که در قسمت تماس با ما می توانید اطلاعات ارتباط با موسسه صلح صدرا را مشاهده نمایید.

وکیل پایه یک دادگستری مجرب و مورد اعتماد به لزومات زندگی جامعه ما تبدیل شده است. موسسه حقوقی صلح صدرا متشکل از بهترین وکیل پایه یک در تهران می باشد. که به شما در زمینه های حقوقی و کیفری یاری می رساند. در صورتی که شما از بهترین وکیل پایه یک دادگستری برای رفع امور و مشکلات خود استفاده کنید. می توانید در این زمینه اطمینان کامل را حاصل کنید. که حتما در این مسیر به موفقیت دست پیدا می کنید.

داشتن یک وکیل خوب و مورد اعتماد همانند یافتن یک پزشک حاذق است. در صورتی که پزشک معتبر و چیره دستی را پیدا کنید. و امور مرتبط با سلامتیتان را بر عهده او بگذارید. می توانید اطمینان حاصل کنید که با دردسری کمتری به سراغ بهبودی کامل میروید.

 

بهترین وکیل مشکلات حقوقی

تمامی اشخاصی که مشکلات حقوقی دارند یک دغدغه بسیار مهم دارند و آن انتخاب بهترین وکیل در تهران می‌باشد. وجود وکیل نیاز هر پرونده حقوقی می‌باشد. زیرا هر شخص اطلاعات کافی در رابطه با قوانین حقوقی ندارد که بتواند از خود دفاع کند. از مناسب‌ترین راه‌ها برای انتخاب وکیل حرفه‌ای در تهران مراجعه به موسسات حقوقی است. دلیل این کار این است که در موسسات حقوقی تعداد وکیل‌های بیشتری فعالیت می‌کنند و می توانند در هر زمینه‌ای چندین وکیل خوب را به شما معرفی کنند.

بهترین وکیل در تهران شخصی است که در حوزه موضوع پرونده شما پرونده‌های بسیاری را انجام داده باشد و تجربه کافی کسب کرده باشد. همینطور پرونده وکالت وی متعلق به تهران باشد و نیز حق‌الوکاله معقول و مناسبی را از موکل دریافت کند. و در آخر با شرایط قضایی شهر تهران آشنایی داشته باشد.

موسسه حقوقی صلح صدرا دارای وکیل خوب در تهران می‌باشد که شما عزیزان با خیال راحت می‌توانید پرونده‌های حقوقی خود را بدون هیچ مشکلی به آن‌ها بسپارید. ما بنا به نیاز مردم ایران در زمینه مشکلات حقوقی اقدام به انجام خدمات حقوقی نموده است که از مهم ترین خدمات این موسسه می‌توان به بهترین وکیل در تهران اشاره نمود.

 

ارتباط با موسسه حقوقی صلح صدرا

آدرس: تهران، خیابان ظفر، خیابان نفت شمالی، کوچه دامغانی، پلاک ۳۸
شماره تماس : ۰۲۱۲۲۲۲۱۸۶۷ || ۰۲۱۲۶۴۱۳۱۱۲ || ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۶ || ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۳
تلفن همراه : ۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸
ایمیل: MEM.Lawyers@yahoo.com
فکس: ۰۲۱۲۶۴۱۳۶۰۳

اینستاگرام : solhesadra
تلگرام : solhesadra

 واتس آپ