وکیل ملکی در تهران

وکیل ملکی در تهران به وکیلی گفته می شود. که در زمینه دعاوی ملکی تخصص دارد. دعاوی ملکی عنوانی برای مجموعه ای از دعاوی است. که به نوعی به موضوع ارتباط بین اموال غیر منقول و انسان مربوط می شوند. اموال غیر منقول به اموالی گفته می شوند که امکان جابجایی و نقل مکان ندارند. و در یک تقسیم بندی شامل املاک و اراضی می باشند.

وکیل ملکی در تهران اختصاصاً وکیل ملکی می‌بایست بر تمامی قوانین و مقررات حاکم بر دعاوی ملکی احاطه داشته و از آرای وحدت رویه و عرف و رویه قضایی و نظریات حقوقی آگاهی کامل داشته و علاوه‌ بر دانش حقوقی بایستی از تجربه بالایی در حیطه ملک و دعاوی ملکی برخوردار باشد. کارنامه درخشان و رضایت موکلین به گونه‌ای که موجب احقاق حق آن‌ها باشد می‌تواند از ویژگی‌های مهم بهترین وکیل ملکی در تهران باشد. وکیل املاک و مستغلات با بررسی کلیه راهکارهای حقوقی با اتکاء به تجربه و مهارت خویش می‌تواند در زمینه‌های الزام به تنظیم سند رسمی، اخذ پایان کار و تنظیم صورت‌ مجلس تفکیکی، دعاوی خسارت، سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت و قراردادهای املاک تجاری، دستور تخلیه، خلع‌ ید، فروش مال مشاع و مزایده املاک فعالیت مثمر ثمر داشته باشد.

دعاوی ملکی به آن دسته از دعاوی حقوقی و کیفری اطلاق می شود. که منشا آن اموال غیر منقول باشد. ما در زمینه دعاوی ملکی بهترین مشاوره حقوقی در تهران می باشد.

معمولا پرونده های ملکی پیچیدگی‌های زیادی دارد. که برای حل آن‌ها به حضور یک وکیل ملکی حرفه ای نیاز است. بهترین وکیل ملکی تهران کسی است که با وجدان و مسئولیت‌پذیر باشد. جهت ارتباط با وکیل ملکی در تهران با ما تماس حاصل نمایید.

بهترین وکیل در تهران

وکیل امور ملکی در تهران

یک وکیل ملکی در تهران که دارای چنین ویژگی‌هایی می‌باشد می‌تواند در دعاوی متعددی که ممکن است از انعقاد یک قرارداد خرید و فروش ناشی گردد، شما را یاری کند.

و همچنین حقوق قانونی شما را در مواعد مقرر جهت الزام به ایفاء تعهدات قرارداد به طرف مقابل متذکر گردد.

مثلاً یک وکیل می‌تواند علاوه بر تنظیم قرارداد ملکی و یا مشارکت در ساخت شما را با شرایط نحوه اعمال حق فسخ یا ابطال قرارداد و سایر شرایط لازم در قرارداد آشنا نماید.

همچنین از تضییع حقوق قانونی شما در مواجهه با اشخاص مختلف و احتمالاً سودجو جلوگیری نماید.

بنابراین با توجه به وضعیت و شرایط نابسامان تورمی در اقتصاد کشور که منجر به ایجاد اختلافات عدیده در حوزه خرید و فروش املاک و مسکن گردیده است. یک وکیل ملکی در تهران می‌تواند با توجه به بحران اقتصادی حاضر، قرارداد خرید یا فروش شما را به گونه‌ای تنظیم نماید که در آینده حقی از شما تضییع نگردد.

وکیل دعاوی ملکی در تهران

همان‌طور که می‌دانید تا امروز بیشترین آمار مسائل حقوقی و دعوا در دادگاه‌ها مربوط به مسائل ملکی است. اما عدم آگاهی مردم نسبت به قوانین و مقررات حوزه املاک باعث شده تا افراد هزینه‌ های معنوی و مادی بسیاری متحمل شوند. با این حال متأسفانه اغلب علی‌رغم هزینه‌هایی صرف شده به نتیجه مطلوب نیز نخواهند رسید. با توجه به حساسیت و اهمیت این موضوع انتخاب یک وکیل خوب و باتجربه در این عرصه اهمیت بسیار زیادی دارد. زیرا قوانین و مقرارت مربوط به املاک بسیار متنوع و پیچیده است.

به گونه‌ای که تمامی مسائل مربوط به این حوزه در ۳ بخش کلی حقوقی، ثبتی و کیفری طبقه‌بندی شده‌اند. از طرفی طرح دعوا و دفاع، هر دو از موضوعات بسیار گسترده و پیچیده‌ای هستند. که ضرورت نیاز به بهترین وکیل ملکی در تهران را نشان می‌دهد. حضور یک وکیل ملکی حرفه‌ای در کنار افراد نه تنها از شدت تنش‌های روانی وارده به آن‌ها می‌کاهد. بلکه هزینه‌های مادی و معنوی نیز کاهش می‌یابند. این قبیل دعواها به ویژه در حوزه کیفری، در شهرهای بزرگی مانند تهران که بستر برای کلاهبرداری بسیار زیاد است، از حساسیت و اهمیت بیشتری برخوردار است.

از این رو در دعواهای ملکی، انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران بسیار مهم است. یک وکیل ملکی در تهران باید بتواند با تجربه و دانش خود در پیشبرد طرح دعوا از موکل خود دفاع کند.

 

دعاوی ملکی به سه دسته تقسیم می‌شود:

 1. دعاوی ملکی حقوقی
 2. دعاوی ملکی کیفری
 3. دعاوی ملکی ثبتی

 

دعاوی ملکی حقوقی دعاوی هستند که بحث ارتکاب جرم در آن منتفی است. فقط به دلیل عدم رعایت قوانین حقوقی و سهل انگاری اشخاص رخ می دهد.

امور ملکی کیفری دعاوی هستند که موضوع آنها، مرتبط با املاک و مستغلات باشد.

درگیری­‌ها و اختلافاتی که در موارد مختلف به­ وجود می ­آیند. از مهم­ترین دعاوی در دادگستری هستند. که برای حل­ و­ فصل آنها باید از وکیل مجرب کمک گرفت.

دعاوی ملکی ثبتی در واقع جزیی از دعاوی حقوقی است. که ماهیت و کلیت دعاوی ثبتی مربوط به فعالیت‌های حوزه ثبت اسناد و املاک می‌باشد.

 

بهترین وکیل ملکی در تهران

بهترین وکیل ملکی در تهران باید به تمامی عناوین حقوقی در رابطه با املاک از جمله مقررات مربوط به الزام به تنظیم سند، افراز ملک مشاعی، خلع ید اطلاع داشته و اشراف داشته باشد.

همچنین وکیل ملکی حرفه‌ای و باتجربه باید به سایر زمینه‌ها اشراف داشته باشد که شامل موارد زیر می‌باشد:

 • رفع مزاحمت
 • اجرت المثل ایام تصرف
 • ابطال قرارداد و فسخ قرارداد
 • تعدیل اجاره بهای املاک تجاری
 • اخذ پایان کار و صورت مجلس تفکیکی
 • دعاوی سرقفلی و حق کسب و پیشه
 • سایر دعاوی حقوقی ناشی از اختلافات املاک و اراضی

لذا وکیل ملکی تهران در همه حال می‌بایست اطلاعات جامع و کاربردی حقوقی را در خصوص املاک موضوع اختلاف داشته باشد.

از ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی در تهران علاوه بر داشتن اطلاعات حقوقی، آن است که بعنوان یک وکیل با تجربه در امور ملکی شناخته شده باشد. وکیلی که با تسلط کامل بر تمام مقررات و قوانین مربوط به ملک و همچنین قوانین جدیدالتصویب، با تجربه وکاردان، با داشتن دانش حقوقی و اشراف در زمینه ملکی، ثبتی بتواند حق و حقوق موکل را احیاء کند.

 

مهم‌ترین دعاوی ملکی

 • خلع ید
 • تخلیه ید
 • فسخ مبایعه نامه
 • الزام به تأدیه ثمن
 • تقسیم ملک مشاع
 • الزام به تحویل مبیع
 • رفع تصرف عدوانی
 • باطل کردن مبایعه نامه
 • ممانعت از حق دعوای مزاحمت
 • مطالبه خسارت وجه التزام ناشی از قراردادف معامله فضولی
 • الزام به تنظیم سند رسمی ملک با انجام تشریفات مثل الزام به اخذ پایان کار و الزام به اخذ صورت مجلس تفکیک

نقش وکیل در دعاوی ملکی

یک وکیل ملکی خوب در تهران با بررسی مدارک و اسناد موجود به جمع آوری اطلاعات می‌پردازد. و برای دفاع از شما دفاعیه تنظیم می‌کند و با حضور در دادگاه از حق شما دفاع می‌کند. اگر رای دادگاه به نفع شما نباشد، وکیل ملکی دادخواست تجدید نظر می‌کند.

بهترین وکیل ملی در تهران براساس نوع هر پرونده معین می‌شود. باید توجه داشت که هر وکیل بنا به تجربه کاری خود در برخی از حوزه‌های حقوقی مسلط‌تر است. بنابراین، باید براساس موضوع هر پرونده به دنبال بهترین وکیل و مجرب‌ترین وکیل در آن موضوع بود.

وکیل ملکی در تهران یک وکیل پایه دادگستری می‌باشد. که در دعاوی ملکی نظیر دعاوی موجر و مستاجر، تخلیه، خلع ید، الزام به تنظیم سند رسمی، افراز ملک مشاعی، الزام به ایفای تعهد و یا الزام به تحویل مبیع و … تبحر دارد.

وکیل ملکی در دعاوی ملکی باید ضمن داشتن تجربه کافی، تسلط به قوانین، آگاهی از قراردادها و معاملات ملکی، بتواند از حقوق موکل خود در دادگاه دفاع کند.

اگر در پی یافتن بهترین وکیل ملکی در تهران هستید که در زمینه های مختلف پرونده های معاملات ملکی دارای سابقه درخشان باشد و انتظار دارید دعاوی ملکی شما را با کمترین پیچیدگی و دشواری به اتمام برساند گروه وکلای صلح صدرا در تهران از جمله گروه وکلایی در تهران است. که در زمینه های مشکلات ملکی کارکشته و خبره است و با کمک آنها میتوانید بر طرف مقابل معامله مسلط شوید.

 

وکیل ملکی حرفه ای در تهران

بهترین وکیل ملکی در تهران شخصی است که دانا، صادق و دارای حسن نیت و حسن خلق باشد. بهترین وکیل کسی است که در برابر مشکلات و چالش‌های یک پرونده صبور باشد. و به خوبی بتواند مسائل را تحلیل کند و ادله مورد نیاز را جمع‌آوری کند.

بهترین وکیل ملکی در تهران به احقاق حقوق موکل خود کمک می‌کند. و از تضییع حقوق او و آسیب به منافع او جلوگیری می‌کند. یکی از مشخصه‌های مهم بهترین وکیل ملکی در تهران، دانش حقوقی و تسلط او به مسائل ثبتی مربوط به املاک است. علاوه بر این او باید نسبت به قوانین و مقررات مربوطه، آراء وحدت رویه و رویه مرسوم در دادگاه ها آگاهی کامل داشته باشد.

در خصوص امور ملکی بهتر است وکیلی انتخاب شود که به صورت تخصصی در دعاوی وکالت می کند به این دلیل که وکالت تخصصی مانند وکالت در امور ملکی، خانواده، وکالت در امور بانکی، وکالت در کلاهبرداری و … به جهت تجربه و تسلطی که بر قوانین و رویه قضایی برای وکیل ایجاد می کنند باعث سرعت عمل و مهارت بیشتر وکیل در پیگیری امور می شود.

 

وکیل ملکی کیست؟

دعاوی حقوقی و کیفری ملکی توسط وکیل ملکی پیگیری می‌شود. یک وکیل حرفه‌ای به قوانین ملکی و آیین نامه‌ها آشنا است و با به کار گیری بهترین راه حل‌ها به حل مشکل می‌پردازد. از این رو است که به احاقه حق موکل تلاش نماید.

دعاوی ملکی در ایران بسیار گسترده و متعدد است. به علاوه این حوزه قوانین و آیین نامه‌های متعددی دارد. این امر سبب شده است تا دعاوی ملکی یکی از پیچیده‌ترین انواع دعاوی باشند. دعاوی ملکی شامل تنظیم سند رسمی، خلع ید، کلاهبرداری، تعدیل اجاره بها، مطالبه اجرت المثل، ابطال قرارداد اجاره، تقسیم املاک مشاع، اخذ پایان کار، فسخ معامله، رفع مراحمت از ملک، جعل سند و … است.

داشتن وکیل ملکی در تهران یکی از نیازهای اساسی افرادی است که در زمینه املاک و مستقلات فعالیت می‌کنند. کلان شهر تهران از نظر ساخت و ساز و امور ملکی نسبت به شهرهای دیگر پیشتاز است. این امر سبب می‌شود تا آشنایی با یک وکیل حرفه ای ملکی در تهران بتواند در بسیاری از امور کمک کننده باشد.

بهترین وکیل ملکی در تهران کسی است که در قبال مسئله ملکی پیش آمده موکل خود احساس مسئولیت زیادی داشته باشد. و بهترین و سریع ترین راه را برای رسیدن به نتیجه مطلوب و دلخواه موکل را در پیش بگیرد. همچنین تمامی جوانب دعوا را بسنجد و با پیش بینی‌های درست قدم بعدی برای رسیدن به حق و حقوق موکل را انتخاب نماید. پس بهترین وکیل ملکی در تهران کسی است که علاوه بر دانش آکادمیک تجربه کافی در این زمینه داشته باشد.

 

نقش وکیل ملکی در تهران چیست؟

همانطور که می‌دانید با توجه به پیچیدگی دعاوی اموال غیر منقول و حساسیت بالا این گونه دعاوی و مشابهت هایی که با هم و بعضا با دعاوی کیفری پیدا خواهند کرد. و لزوم پیگیری تخصصی این دعاوی به دلیل بی تجربه بودن موکل، ارجح است. طرح و دفاع از اینگونه دعاوی به وکیل متخصص دعاوی ملکی مجرب سپرده شود. زیرا فقط یک وکیل خوب ملکی در تهران میداند که چه زمانی می‌تواند دعاوی تصرف عدوانی حقوقی مطرح کند. یا اینکه در چه دعاوی می تواند الزام به تنظیم بخواهد.

بدلیل پیچیدگی پرونده‌های ملکی بهتر است در مواقع رخداد مشکلاتی در ملک و املاکتان از بهترین وکیل ملکی در تهران کمک بگیرید.

 

معاملات املاک وکالتی

معاملات املاک و مستغلات هرچند که کم خطر به نظر برسند بازخطرهایی دارند. به ویژه درباره املاکی که به صورت وکالتی معامله می شوند باید بیشتر دقت کرد وحساسیت خاص داشت.

برای آگاهی بیشتر درمورد معاملات ملک و ساختمان که به صورت وکالتی انجام می شود. توجه تان را به چند نکته ضروری جلب می کنیم.

 معاملات ملک وساختمان به صورت وکالتی دو حالت دارد. حالت اول اینست که قصد داریم ملکی را از کسی که دارای وکالتنامه است. بخریم و حالت دوم آن است که قصد داریم به جای انتقال قطعی ملک، آن را به صورت وکالت بلاعزل خریداری کنیم.

از نظرقوانین حقوقی هر یک از حالت های یاد شده  از یکدیگر کاملاُ متفاوت بوده و باید هر یک را جداگانه بررسی کرد.

وکیل ملکی در تهران

 

ویژگی های بهترین وکیل ملکی

وکیل ملکی خوب در تهران کسی است که علاوه بر داشتن پروانه­ وکالت دانش و تجربه­ کافی برای طرح و پیشبرد دعاوی مربوط به املاک یا دفاع در برابر چنین دعاوی را داراست.

بهترین وکیل ملکی در تهران کسی است که هم از مقررات مربوط به دعاوی ملکی اطلاع دارد. و هم در طی دوران اشتغال خود به وکالت تجربه­ کافی برای چنین پرونده­‌هایی را به دست آورده است. دعاوی ملکی اصولاً جزو مهم‌­ترین دعاوی هستند. که نتیجه‌ا­ی این نوع از دعاوی تأثیر به سزایی در زندگی اقتصادی اطراف دعوا دارد. همین نکته به تنهایی اهمیت وکیل ملکی را نشان می‌دهد.

در وضعیت کنونی با تحولات اقتصادی به وجود آمده و افزایش بسیار زیاد قیمت املاک، این نوع از اموال به یکی از اساسی­‌ترین حوزه‌­های سرمایه ­گذاری مردم تبدیل شده­ اند. و باز همین نکته نشان می­‌دهد. که وکیل ملکی خوب تا چه حد می‌­تواند در سرنوشت اقتصادی افراد تاثیرگذار باشد.

قوانین ملکی شامل: خرید و فروش اموال غیر منقول می‌شود. اموال غیر‌منقول به معنی زمین و هرگونه بنایی که بر روی آن ساخته شده است. بهترین وکیل ملکی در تهران برای تمام مسائل حقوقی مربوط به هر چیز متصل به ملک و سازه تخصص دارد. وکیل ملکی حرفه‌ای تمام اسناد و مدارک مربوط به مبادله ملک را بررسی می‌کند که از جزئیات به نفع موکل خود استفاده کند.

بهترین وکیل ملکی باید دارای مدرک حقوق باشد و در آزمون رسمی کانون وکلا قبول شده باشد. آنها می‌توانند دوره‌های تخصصی وکالت ملکی را برای کسب تجربه و مهارت بیشتر بگذرانند.

 

هزینه وکیل ملکی در تهران

وکیل و موکل انجام می‌شود و بستگی به میزان زحمت و ساعات کار وکیل و نوع پرونده دارد.

در خصوص نحوه دریافت و محاسبه حق الوکاله از موکل به طور معمول و رایج بین وکلا، پس از تعیین مبلغ و توافق بر سر مبلغ هزینه وکالت، یک دوم را ابتدای کار و یک دوم دیگر را پس از صدور رای قطعی دریافت می‌کنند به عبارتی دیگر ۵۰ درصد اول کار و ۵۰ درصد آخر کار دریافت می کنند.

جهت اطلاع دقیق از هزینه بهترین وکیل ملکی به قسمت تماس با ما مراجعه نمایید.

 

وکیل املاک در تهران

یکی از پر تکرارترین دعاوی حاضر در محاکم دعاوی املاک و وکیل ملک در تهران می باشد. که متاسفانه علت عمده و اصلی افزایش این قبیل دعاوی عدم بهره مندی از تخصص وکلای دادگستری متبحر در این زمینه می باشد.

گستره این دعاوی شامل قراردادهای پیش فروش، سرقفلی، حق کسب و پیشه، دعاوی مالک و مستاجر، مطالبه اجرت المثل، خلع ید و رفع تصرف از املاک می باشد.

بدیهی است صرف رجوع به مباحث برای انجام امور وکالتی کافی نبوده توصیه می شود حتماً ضمن مشورت با بهترین وکیل ملکی در تهران و استفاده موثر از تخصص و تجربیات ایشان موضوع دعاوی خود را پیگیری نمایید. 

وکیل ملکی در تهران وکیل متخصص املاک می باشد. هنگامی که افراد با مشکل حقوقی در زمینه ملک و زمین روبرو می شوند به دنبال بهترین وکیل ملکی در زمینه دعوای ملکی مدنظر خودشان هستند. تا بتوانند با کسب مشاوره حقوقی ملکی و دادن وکالت در امور ملکی مرتبط با پرونده خود به احقاق حق خود بپردازند. در این راستا نوشته پیش رو سعی دارد با معرفی وکیل متخصص ملکی و شرایط و ویژگیهای یک وکیل ملکی خوب شما را در حل مشکل ملکی و حقوقی تان راهنمایی کند.

 

آدرس بهترین وکیل ملکی در تهران

جهت مراجعه حضوری به آدرس و نشانی دفتر وکالت و مشاوره حقوقی یا اعطای وکالت به وکیل دادگستری جهت پیگیری کلیه امور حقوقی و دعاوی ملکی و قراردادها و دعاوی خانواده و دعاوی تجاری میتوانید با دفتر وکالت صلح صدرا در تماس و ارتباط بوده و از طریق راههای تماس زیر و بعد از هماهنگی با دفتر به صورت حضوری به نشانی و آدرس دفتر وکالت ما مراجعه نمائید.

داشتن وکیل ملکی در تهران یکی از نیازهای اساسی افرادی است. که در زمینه املاک و مستقلات فعالیت می‌کنند. کلان شهر تهران از نظر ساخت و ساز و امور ملکی نسبت به شهرهای دیگر پیشتاز است. این امر سبب می‌شود تا آشنایی با یک وکیل متخصص ملکی بتواند در بسیاری از امور کمک کننده باشد.

باتوجه به خرید و فروش مکرر املاک و مستقلات در کلان شهر تهران، احتمال ایجاد دعاوی ملکی در امور بسیاری وجود دارد. زیرا هر یک از طرفین یک معامله ممکن است به تعهدات خود عمل نکنند.

این امر می‌تواند سبب به وجود آمدن دعاوی ملکی شود. اغلب افراد از امور ملکی به خوبی مطلع نیستند. از همین رو نمی‌توانند حقوق خود را احاقه کنند. این موضوع سبب شده است تا کار وکیل مشکلات ملکی در تهران بسیار حساس و مهم باشد.

 

شماره تلفن وکیل ملکی در تهران

همیشه بهتر است برای حل مشکلات حقوقی از بهترین وکیل تهران کمک گرفت. تا به بهترین شکل مشکلات حقوقی و کیفری را حل نماید در کوتاه ترین زمان رای را به نفع شما اخذ نماید. یکی از مهم ترین ویژگی های بهترین وکیل در تهران متعهد بودن است. و زمانی که دفاع از فردی را قبول می کند باید آن را بهترین شکل ممکن انجام دهد. تا موکل با مشکلات دیگری روبه رو نشود. به همین دلیل بهترین وکیل در تهران باید به بهترین شکل و در کوتاه ترین زمان انجام دهد تا موکل بتواند به او اعتماد کند. 

امروزه با گسترش معاملات ملکی میان مردم، به تبع آن، اختلافات میان مردم نیز افزایش پیدا کرده است، عدم آگاهی مردم نسبت به قرارداد نویسی، عدم پیش بینی تمامی زوایای قرارداد، عدم تسلط به قوانین، عدم ارائه راهکاری غیر از مراجعه به دادگستری و… از جمله عوامل بروز اختلافات میان طرفین قرارداد است.

 

بهترین وکیل ملکی چه کسی است؟

تنوع قوانین و مقررات حاکم بر املاک و همچنین نا آشنایی مردم نسبت به قوانین املاک و مستغلات، نه تنها موجب طولانی تر شدن فرآیند رسیدگی می شود، بلکه باعث نرسیدن به نتیجه مطلوب در بسیاری از موارد شده است.

با توجه به اهمیت موضوع دعاوی ملکی و تصمیمات سرنوشت ساز در دعاوی ملکی، شایسته است هر یک از طرفین برای جلوگیری از تضییع حقوق خود و همچنین حفظ منافع خود از تخصص وکیل حرفه ایدر تهران استفاده کنند.

از مهم ترین خصوصیات بهترین وکیل ملکی در تهران این است که قبل از حضور در جلسه ی رسیدگی و دفاع از موکل با مطالعه پرونده، اطلاعات کامل از موضوع پرونده، دلایل و مدارک مستند پرونده را بدست آورد. همچنین بهترین وکیل تهران کسی است که در مقابل موکل خود احساس مسئولیت کند و پاسخگوی موکل خود باشد. هر چند که وکالت تعهد به وسیله است و وکیل در رسیدن به نتیجه قانوناً مسئولیتی ندارد.

بهترین وکیل ملکی در تهران کسی است که در قبال مسئله ملکی پیش آمده موکل خود احساس مسئولیت زیادی داشته باشد. و بهترین و سریع ترین راه را برای رسیدن به نتیجه مطلوب و دلخواه موکل را در پیش بگیرد. همچنین تمامی جوانب دعوا را بسنجد و با پیش بینی های درست قدم بعدی برای رسیدن به حق و حقوق موکل را انتخاب نماید. پس بهترین وکیل ملکی در تهران کسی است که علاوه بر دانش آکادمیک تجربه کافی در این زمینه داشته باشد. گروه وکلای صلح صدرا متشکل از وکلایی است که علاوه بر تحصیلات آکادمیک تجربه های کافی و لازم را در خصوص پرونده های ملکی دارند. از اینرو مشاوره و وکالت از این گروه وکلا تجربه ای خوب را برای کسانی که مشکلات ملکی دارند ایجاد می کند که تجربه و دانش با هم بهترین نتیجه ها در پی خواهد داشت.

بهترین وکیل ملکی در تهران

 

وکیل ملکی ماهر در تهران

وکیل ملکی ماهر در تهران همانطور که گفته شد وکیلی است که به روز باشد. زیرا با توجه به تغییرات حتی اندک که معمولا در قوانین انجام می شود اگر وکیل از جزئیات این اصلاحات مطلع نباشد کاری بسیار دشوار در حوزه وکالت پیش رو دارد.

به روز بودن به معنای اطلاع از قوانین جدید و حتی آرا وحدت رویه نیز می شود زیرا آنان هم در حکم قانون اند.

یک وکیل که خبره و ماهر باشد هرگز با وعده های پوشالی و الکی موکل را امیدوار نمی‌سازد.

زیرا یک وکیل خبره در کار خود می داند که در حوزه حقوق و وکالت تضمینی وجود ندارد و صرفا مسیر پرونده است که غالبا معلوم است نه نتیجه پرونده.

وکیل خوب در تهران هیچ وقت ادبیات اینچنینی ندارد که صد در صد تضمین می کنم برنده این پرونده خواهیم شد. وکیل خبره قصدش این نخواهد بود که هر طور شده به حق الوکاله اش برسد و سعی می کند. از راه هایی مثل عدم رجوع به مراجع قضایی در پی حل مشکل باشد و اگر اینگونه سازش به عمل نیامد آن زمان نحوه رسیدگی در مرجع قضایی را برای موکل پیش بینی کند.

 

وکیل ملکی فوری در تهران

اگر به هر دلیل نیاز به وکیل ملکی فوری در تهران دارید و به دنبال یک وکیل مجرب در زمینه دعاوی ملکی هستید، می توانید با تماس با متخصصین ما، از مشاوره حقوقی فوری استفاده کنید. استفاده از مشاوره حقوقی فوریمزایای مختلفی دارد که از مهم ترین مزایای آن می توان به حل مشکل شما در کمترین زمان با بهترین تعرفه اشاره نمود.

مشاوره حقوقی ملکی فوری یکی از اقدامات مهمی است که هر فرد باید پیش از انجام یک معامله حقوقی و ملکی انجام دهد. فرض کنید همه سرمایه خود را صرف خرید خانه‌ای کرده‌اید و درنهایت متوجه خواهید شد که خانه مذکور به چند نفر غیر از شما فروخته شده است. در اینصورت باید با دعاوی ملکی که چندین سال به‌ طول می‌انجامد حقوق خود را احاقه کنید. اما اگر قبل از انجام کاری از مشاوره حقوقی ملکی استفاده کرده باشید، با استفاده از تجربیات یک فرد متخصص از چنین اموری جلوگیری کرده‌اید. این مشاوره‌ها در امر ساخت و ساز و سایر امور ملکی نیز کمک کننده است. برای دریافت مشاوره حقوقی ملکیمی‌توان به دو روش حضوری و غیرحضوری عمل کرد.

 

مشاوره حقوقی در تهران

مشاوره حقوقی حضوری یکی دیگر از خدماتی است که موسسه حقوقی صلح صدرا اقدام به ارائه آن می‌نماید. شرکت در چنین جلسه مشاوره‌ای نقطه عطفی در هر پرونده حقوقی خواهد بود. امکان برقراری ارتباط حضوری با وکیل با تجربه و کار بلد راه‌های بسیار سریع و راحتی برای موفقیت در یک پرونده حقوقی به روی شما باز خواهد کرد. اولین و مهم‌ترین قدم برای موفقیت در هر مسئله‌ای اطلاع از قوانین درست آن بوده و این مهم، نیاز به مشاوره حقوقی حضوری خواهد داشت. البته تجربه و شخصیت وکیل شما نیز در روند چنین جلساتی تاثیرگذار است. فراموش نکنید که بهترین زمان برای دریافت خدمات مشاوره حقوقی حضوری قبل از هر اقدامی است. قدم گذاشتن به یک بحران حقوقی، کیفری و یا تجاری نیاز به یک راهنمای با تجربه داشته تا شما را در مسیر درست قرار دهد.

 

وکیل ملکی متخصص در تهران

مؤسسه حقوقی داوری بین الملل صلح صدرا در تهران به همراه تیمی از بهترین وکیل ملکی در تهران، آماده قبول وکالت دعاوی ملکی شما می‌باشد.

برای مثال ممکن است شما ملکی خریده باشید. و به هر دلیلی نیاز به وکیل ملکی تهران داشته باشید. مثلا مالک قبلی سند رسمی به نام شما تنظیم نمی‌کند. یا از گرفتن پایان کار اجتناب می‌ورزد. امکان دارد که درگیر فروش مال مشاع باشید. یا بخواهید قرارداد مشارکت در ساخت تنظیم کنید. ولی نمیدانید چگونه از تضییع حقوق خود جلوگیری کنید. دعاوی ملکی امروزه روز به روز پیچیده تر می‌شود و بدیهی است. که پیگیری این قبیل دعاوی و موفقیت در آنها نیاز به تخصص و مهارت و تبحر بالای وکیل ملکی خوب در تهران دارد.

در صورتی که افراد بدون کمک وکیل ملکی خبره و صرفا بر پایه ی اطلاعات شخصی خود وارد این دعاوی شوند. و منافع استفاده از خدمات حقوقی یک وکیل ملکی تهران را نادیده بگیرند. ضرر هنگفتی می‌بینند بنابراین با توجه به گستردگی دامنه دعاوی ملکی و بهره مندی از وکیل ملکی تهران یا وکیل متخصص دعاوی املاک می‌تواند از ورود خسارت و از بین رفتن دارایی افراد جلوگیری کند.

پس در مواقعی که در خرید و فروش ملک و بسیاری از مسائل که مربوط به ملک و املاکتان می‌شود. قطعا به بهترین وکیل ملکی در تهران نیاز دارید تا کارتان را به نحو احسن پیش ببرد.

 

تنظیم قرارداد ملک و املاک توسط وکیل ملکی

همه ما می‌دانیم که سپردن هر اموری به دست وکیل باتجربه و متخصص آن امری بسیار مهم و بدیهی می باشد. بنابراین زمان تنظیم قراردادهای ملک و املاک نیز برگزیدن یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص در قرارداد ملکی امری بسیار مهم و ضروری است.

همان طور که می‌دانیم دریافت مشاوره حقوقی ملک و املاک و یا وکیل قرارداد ملکی در تهران مستلزم هزینه می‌باشد. اما استفاده از بهترین وکیل ملکی در تهران در شرایط امضای یک معامله و در واقع از مهمترین تصمیمات زندگی امری بسیار مهم به شمار می رود. و تنها با پرداخت حق الوکاله وکیل می‌توان از هزینه‌های گزاف حق الوکاله پرونده های ملکی و یا هزینه های چندین ساله در دادگاه و معطلی آنها جلوگیری نمود.

تنظیم قراردادهای ملک و املاک، اعم از قراردادهای ملکی، قراردادهای پیش فروش ملک، قراردادهای مشارکت مدنی و یا قراردادهای مشارکت در قالب مضاربه یا حواله توسط یک وکیل متخصص در امور قراردادهای ملکی و املاک و همچنین تجاری، به دلیل تسلط کامل آنها بر قوانین مدنی، قانون مسوولیت مدنی، قوانین شهرداری، قوانین ثبتی، قوانین مجازات اسلامی و دیگر قوانین مرتبط با امور قراردادهای ملک و املاک، امری بسیار مهم و ستودنی می باشد.

انتخاب بهترین وکیل ملکی در تهران در امور قراردادهای ملکی، باعث کاهش بسیار زیاد ورود پرونده ها به دادگاه ها و پیشگیری از وقوع جرم می‌گردد. از همین رو اگر مشکلاتی در زمینه ملک و املاک برایمان پیش آمد درست‌ترین کار انتخاب وکیل ملکی متخصص می‌باشد.

 

وکالت در امور ملکی تهران

ساکنین تهران و افرادی که در تهران دارای ملک می‌باشند. زمانی که مشکل ملکی برایشان پیش می آید. معمولا در این مواقع به ‌دنبال یافتن بهترین وکیل ملکی در تهران خواهند بود. موسسه حقوقی صلح صدرا با حضور وکلای حرفه ای در امر مشاوره حقوقی امور ملکی جزء وکلا می‌باشد. چندین سال سابقه موفقیت آمیز در امور وکالت و دعاوی ملکی، تاکنون با ارائه خدمات مشاوره حقوقی در تهران به تمامی عزیزانی که به دنبال وکیل ملکی تهران می‌باشند. توانسته ایم جزء وکلای برتر در تهران باشیم.

وکیل ملکی در تهران

 

ویژگی وکیل ملکی 

ویژگی‌های بهترین وکیل ملکی در تهران عبارت‌اند از:

 • تسلط به قوانین مرتبط در حوزه دعاوی ملک و املاک از جمله بیع، مشارکت در ساخت، حق سرقفلی و کسب و پیشه، املاک وقفی، املاک رهنی، و… را داشته باشد
 • مهارت‌های جنبی، داشته باشد از جمله مهارت زبان بدن، شخصیت شناسی، مذاکره و اقناع مخاطب داشته باشد
 • دارای مجوز وکالت از کانون وکلای دادگستری مرکز باشد
 • دارای حسن شهرت و صداقت و درستکاری باشد
 • دست توانایی در لایحه نویسی داشته باشد
 • از هوش اجتماهی بالای برخوردار باشد
 • تجربه ای عملی در حوزه دعاوی ملکی
 • نمونه کار او را دیده باشید
 • نویسنده کتوب ملکی

وکیل خوب ملکی در تهران هرگز موکل را الکی امیدوار نمی‌سازد. بلکه با توضیحاتی جامع و کامل مسیر درست قانونی و نحوه سپری شدن مراحل رسیدگی پرونده را برای موکل شفاف سازی می‌کند. و هرگز با بیان موضوعاتی چون من اطمینان صد در صد می دهم سعی در فریب و صرفاً گرفتن حق الوکاله را ندارد. در واقع بهترین وکیل ملکی در تهران وکیلی است که وجدان کاری داشته باشد.

 

وکیل ملکی در ولنجک | وکیل ملکی در شریعتی

وکیل دادگستری در تهران متخصص در امور حقوقی و کیفری است. با اشراف و تسلطی که به قوانین و مقررات دارد می تواند به موکل خود در اقدامات حقوقی مشاوره بدهد. و در حل و فصل مشکلات آن ها اقدامات مناسب را برای دفاع از موکل و استیفای حقوق او انجام دهد. با توجه به افزایش مسائل و مشکلات حقوقی، اشخاص حقیقی و حقوقی تا جایی که ممکن است. باید قبل از انجام امور قانونی خود همچون معاملات و انعقاد قراردادها و سایر مسائل قانونی به وکیل متبحر مراجعه کنند. تا از بروز هر نوع مشکل احتمالی در آینده پیشگیری کنند.

از ملاک های مهم در انتخاب وکیل ملکی در تهران، توجه به پایه وکالت او و تخصص و تجربه وکیل است. هرچند داشتن پایه یک وکالت تضمین و تاییدی بر بهترین بودن وکیل انتخابی نیست. اما به عنوان یک ملاک مهم و تاثیرگذار در انتخاب وکیل و نشان دهنده محدوده اختیارات اوست که باید مورد توجه قرار گیرد.

بنابراین مردم در زمان انتخاب بهترین وکیل در تهران باید از پایه وکالت او و تجربه و حوزه تخصصی کار وکیل آگاه باشند. چرا که به دلیل بی توجهی به این مساله ممکن است. در زمان انجام وکالت مشخص شود. وکیل انتخابی به جهت نداشتن گواهی پایه یک وکالت، صلاحیت وکالت در مورد موضوع دعوا را ندارد. و این مساله سبب بروز مشکلات برای موکل خواهد شد.

 

انواع دعاوی ملکی

دعاوی ملکی به لحاظ ماهیت به سه نوع دعاوی حقوقی املاک، دعاوی ثبتی و دعاوی کیفری مرتبط با املاک طبقه‌ بندی می‌‌شوند. در زیر فهرستی از موارد مشمول هر کدام از سه قسم بالا دیده می‌‌شود:

دعاوی ثبتی
ابطال سند رسمی، ابطال اجرائیه ثبتی، ابطال عملیات ثبتی کمیسیون‌های ثبتی، ابطال نظریه هیئت حل اختلاف اداره ثبت. افراز ملک، ابطال سند مالکیت معارض، ابطال معامله معارض، اجرای ثبت، توقیف عملیات اجرایی و ابطال عملیات اجرایی ثبت.

دعاوی حقوقی املاک
الزام به تنظیم سند رسمی، الزام به فک رهن، الزام به اخذ پایان کار، الزام به اخذ صورت‌ مجلس تفکیکی، ابطال قرارداد. فسخ قرارداد، کلیه دعاوی موقوفات عام و خاص، اخذ و مطالبه اجور معوقه، اخذ و مطالبه اجرت‌المثل. مطالبه سرقفلی و حق کسب و پیشه و تجارت، تخلیه اماکن تجاری مشمول قانون سال ۱۳۵۶. تخلیه اماکن تجاری و مسکونی مشمول قانون سال ۱۳۷۶، تخلیه اماکن مسکونی مشمول قانون سال ۱۳۶۲

دعاوی کیفری مرتبط با املاک
کلاه‌برداری درزمینه معاملات املاک، جعل اسناد ملکی، استفاده از سند مجعول، خیانت ‌در امانت، فروش مال غیر. انتقال منافع ملک غیر، تبانی در معاملات دولتی، معامله معارض، تغییر کاربری اراضی کشاورزی. خرد کردن اراضی و ورود غیرمجاز به ملک غیر.

 

وکیل دعاوی ملکی

موسسه حقوقی بین المللی صلح صدرا در تهران، در دپارتمان دعاوی ملکی بر حسب تجربه و سوابق سالیان سعی نموده است. در ارائه مشاوره حقوقی ملکی، انجام امور وکالت دعاوی ملکی، تنظیم انواع قراردادهای فروش، صلح و امثالهم قدمی هرچند کوچک در ارائه خدمات حقوقی تخصصی بردارد که به لطف خداوند تاکنون چنین بوده است. از اینرو همانگونه که مشاهده می فرمائید در تقسیم بندی کلی با آیتم ها و موارد تفصیلی تلاش شده است. بر اساس تجربیات و دانش تخصصی وکلای دعاوی ملکی و سایر موارد در خدمت شما عزیزان باشیم.
امید است بتوانیم با ارائه مشاوره حقوقی به هنگام و صحیح در خصوص دعاوی املاک و دعاوی مربوطه و انجام امور وکالت دعاوی ملکی از بسیاری از معضلات حقوقی و دعاوی پیچیده املاک جلوگیری نموده و در راستای احقاق حقوق شما عزیزان کوشا باشیم.

 

وکیل ملکی در تهران

 

شماره تماس و آدرس بهترین وکیل:

آدرس: تهران، خیابان ظفر، خیابان نفت شمالی، کوچه دامغانی، پلاک ۳۸
شماره تماس: ۰۲۱۲۲۲۲۱۸۶۷ – ۰۲۱۲۶۴۱۳۱۱۲ – ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۶ – ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۳
تلفن همراه: ۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸

ایمیل: MEM.Lawyers@yahoo.com
فکس: ۰۲۱۲۶۴۱۳۶۰۳

اینستاگرام : solhesadra
تلگرام : solhesadra