وکیل ثبت شرکت در تهران

وکیل ثبت شرکت در تهران و برند توسط وکیل پایه یک دادگستری موسسه حقوقی داوری بین الملل صلح صدرا

 

انواع ثبت شرکت و برند

  1. ثبت کلیه شرکت‌ها و مؤسسات غیر تجاری
  2. ثبت شرکت‌ها در مناطق آزاد تجاری
  3. ثبت شعب و نمایندگی‌های شرکت‌های خارجی
  4. ثبت کلیه تغییرات شرکت‌ها
  5. ثبت برند و لوگوی فارسی و لاتین
  6. اخذ کارت بازرگانی و جواز تأسیس
  7. اخذ انواع ISO

 

وکیل ثبتی در تهران

وکیل ثبت شرکت در تهران با تسلط کامل بر تمام مقررات و قوانین مربوط به ملک و همچنین قوانین جدیدالتصویب، با تجربه و کاردان، با داشتن دانش حقوقی و اشراف در زمینه ملکی، ثبتی بتواند حق و حقوق موکل را احیاء کند.

وکیل ثبتی در تهران وکیلی است که در دعاوی ثبتی فعالیت می نماید. و به صورت کامل به قوانین و مقررات ثبتی آشنایی کامل دارد. و با استفاده از علم و تجربه خویش می تواند قدم های محکم جهت احقاق حقوق و منافع موکل می دارد. وکیل ثبتی مستلزم دانش، تجربه و تخصص است. علی الخصوص در پرونده ها و موضوعات ثبتی که گاهی پیچیدگی هایی وجود دارد. که وکیل امور ثبتی با تجربه می تواند به موکل کمک کند.

افرادی که با مشکلات حقوقی ثبتی درگیر هستند. وکیل ثبت شرکت در تهران توانمند می تواند راهگشای آنها باشد در دفتر ما ابتدا پرونده و دلایل و خواسته دعوا توسط وکیل متخصص ثبتی و وکیل ملکی بررسی می شود. و پس از آن اقدام به تنظیم دادخواست صحیح با توجه به مدارک ارائه شده می گردد.

از مهم‌ترین دعاوی ملکی الزام به تنظیم سند رسمی ملک با انجام تشریفات مثل الزام به اخذ پایان کار و الزام به اخذ صورت مجلس تفکیکی، الزام به تأدیه ثمن، الزام به تحویل مبیع، رفع تصرف عدوانی، ممانعت از حق دعوای مزاحمت، خلع ید، تخلیه ید، فسخ مبایعه نامه، باطل کردن مبایعه نامه، تقسیم ملک مشاع، مطالبه خسارت وجه التزام ناشی از قراردادف معامله فضولی و …

 

بهترین وکیل ثبت در تهران

وکیل ثبتی در تهران با پیشینه‌ای درخشان در ارائه مشاوره‌های موثر حقوقی و انجام موفقیت آمیز پرونده‌های متعدد و بعضاً پیچیده دعاوی املاک، اراضی، مستغلات و آپارتمان‌ها، بهره‌مندی از دانش و علم روز، آشنایی کافی با قوانین و مقررات مربوطه، رویه مرسوم دادگاه‌ها و به پشتوانه رزومه‌ای قوی، بدون تردید بهترین و مطمئن‌ترین انتخاب شما بهترین وکیل در شرق تهران و در امور دعاوی ثبتی، خدمات حقوقی و ثبتی، مشاوره و وکالت در پرونده‌های ملکی، حقوقی، ثبتی، کیفری و دیگر پرونده‌های شما عزیزان با موضوعات گوناگون هستند.

دعاوی ثبتی وکیل ثبت شرکت در تهران از جهت ارزش و پیچیدگی جزو مهم ترین دعاوی حقوقی است. و ضرورت دارد افراد قبل از طرح این نوع دعاوی حتما با یک وکیل خوب برای دعاوی ثبتی و وکیل ثبتی خوب در تهران در زمینه قراردادها مشورت نموده و بعد از مشاوره حقوقی و انتخاب راه حل مناسب اقدام به طرح دعوا نمایند. البته بهتر است. که پیگیری و دفاع از دعوا را هم به یک وکیل خوب ثبتی در تهران بسپارید. و در صورت عدم امکان داشتن بهترین وکیل ثبتی در تهران می توانید. به طور مستمر در طول دادرسی با یک وکیل دعاوی و امور ثبتی مشاوره داشته باشید.

 

ثبت شرکت

 

وکیل تایید و تصدیق مدارک و برابر اصل

تایید و تصدیق مدارک، ارائه خدمات و شرایط تایید اسناد و مدارک و برابر اصل کردن مدارک (نوترایز، گواهی امضاء، برابر اصل پاسپورت، سرتیفای مدارک، نوتاری پابلیک و …) با مهر انگلیسی توسط وکیل پایه یک دادگستری. عضو کانون وکلا مرکز و عضو کانون وکلا مرکز با بهره مندی از بهترین وکیل ثبت شرکت در تهران آماده ارائه خدمات ذیل به هموطنانی که قصد مهاجرت کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری را داشته باشند. و نیاز به تایید اسناد و مدارک ( نوترایز، گواهی امضاء، برابر اصل پاسپورت، سرتیفای مدارک، نوتاری پابلیک و …) و برابر اصل کردن آنها توسط یک وکیل با مهر انگلیسی دارند.

 

خدمات وکیل تایید و تصدیق مدارک و برابر اصل

۱- تایید و برابر اصل کردن اسناد به انگلیسی احوال شخصیه شامل: شناسنامه، کارت ملی، گواهی فوت، گواهی تجرد، گواهی ولادت، سند ازدواج و طلاق، گواهی عدم سوء یشینه، کارت پایان خدمت، گواهی رانندگی و …

۲- اسنادها شامل: اسناد مالکیت و ارزیابی ملک، استعلامات ادارات ثبت اسناد و املاک، اسناد مالکیت وسایل موتوری، تعهدنامه، اقرارنامه، استشهادیه، احکام دادگاه ها و …

۳- مدارک تحصیلی و دانشگاهی ۴- گواهی آموزشی

۵- اساسنامه و اوراق شرکت ها، روزنامه رسمی، گواهی مالیاتی، بیمه نامه و …

۶- گواهی های کار از موسسات دولتی و خصوصی

۷- گواهی های متفرقه شامل: کارت واکسیناسیون، گذرنامه، قبوض آب برق و تلفن، موجودی حساب های بانکی و … کلیه مهرها (مهر شخص وکیل پایه یک و مهر برابر اصل) به انگلیسی می باشد.

جهت ارتباط با وکیل تایید و تصدیق مدارک و برابر اصل و انجام خدمات کپی برابر اصل انگلیسی، سرتیفای فرم ها، تایید مدارک، عکس و نشانی، تصدیق و گواهی امضاء به انگلیسی توسط وکیل پایه یک دادگستری، عضو کانون بین المللی وکلا مسعود اسلامی مهر مدیریت این مجموعه انجام می پذیرد. 

 

با وجود وکیل ثبت شرکت در تهران, اشخاص حقیقی یا حقوقی می‌توانند در قراردادها یا معاملات فی مابین توافق کنند. اختلافات داخلی یا خارجی موجود و یا حتی اختلافات و منازعات احتمالی را چه قبل از طرح دعوی و یا بعد از طرح آن در هر مرحله از دادرسی که باشد با تراضی طرفین از طریق داوری وکیل پایه یک دادگستری موسسه حقوقی بین الملل صلح صدرا حل و فصل نمایند.

 

وکیل توافق داوری

 به صورت شرط در قرارداد اصلی یا به موجب توافق نامه جداگانه انجام می‌شود. امروزه توافق داوری یکی از بهترین شیوه‌ها برای حل و فصل دعاوی و اختلافات از جمله: دعاوی حقوقی، دعاوی تجاری، دعاوی خانوادگی، دعاوی ملکی و سایر دعاوی که داور صلاحیت رسیدگی به آن‌ها را داشته باشد، روز به روز بیشتر مورد استقبال قرار می‌گیرد.

داوری در واقع جایگزین رسیدگی در محاکم و همچنین حصول صلح و سازش مابین طرفین دعوی می‌باشد، وانگهی اهمیت روز افزونی در دعاوی تجاری بین المللی و رونق و گسترش آن در دعاوی داخلی مرهون امتیازات و برتری‌هایی نسبت به طرح دعوی در محاکم دادگستری می‌باشد.

تعریف داوری

 به معنای رجوع به شخص مورد اعتماد طرفین می‌باشد که همواره در بین عامه مردم و همینطور حقوق اسلامی مورد قبول باشد. در کتب فقهی از داور به عنوان “قاضی تحکیم” نام برده می‌شود.

نهاد داوری مورد حمایت قانون‌گذار بوده و به عنوان یک شیوه‌ی تخصصی و حرفه‌ای که جایگزین قضات در دادگاه‌ها بوده و رأی داور در مواردی که صلاحیت داشته باشد لازم الاجرا می‌باشد.

و در اصطلاح قضایی به فعل داور گویند و در فقه، آن را تحکیم یا حکومت می‌گویند. در تعریف گفته می‌شود « روش حل و فصل خصوصی اختلاف به وسیله قضات انتخاب شده برگرفته از اراده طرفین است.» یکی از معضلات دستگاه قضایی کشور، تراکم دعاوی در دادگاه‌هاست که ناشی از مراجعه بی حد و حصر مردم به دادگاه است که می‌توان منشا آن را عدم تقید به تعهدات دانست.

مؤسسه حقوقی بین الملل صلح صدرا با تکیه و کار تیمی با حضور وکیل پایه یک دادگستری همراه با بهترین وکیل و همچنین ویژگی‌هایی از قبیل سرعت در رسیدگی، تخصصی بودن و محرمانه بودن در حل و فصل منازعات و حصول صلح و سازش فی ما بین طرفین، آماده ارائه خدمات داوری به بهترین صورت ممکن به هم وطنان عزیز می‌باشد.

 

شماره تماس و آدرس بهترین وکیل:

 

شماره تماس:۰۲۱۲۲۲۲۱۸۶۷۰۲۱۲۶۴۱۳۱۱۲۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۶۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۳

تلفن همراه:۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸

ایمیل: MEM.Lawyers@yahoo.com

فکس: ۰۲۱۲۶۴۱۳۶۰۳

اینستاگرام: solhesadra

تلگرام: solhesadra

آدرس: تهران، خیابان ظفر، خیابان نفت شمالی، کوچه دامغانی، پلاک ۳۸

واتس آپ 

وکیل نوتاری پابلیک در تهران ، وکیل سرقفلی در تهران ، وکیل ارث و وصیت نامه  –   اشتغال و تجارت در عمان