• تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق (نفت) شمالی، کوچه دامغانی، پلاک۳۸، واحد ۲
  • ۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸ || ۰۲۱۲۲۲۲۱۸۶۷ || ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۳
  • تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق (نفت) شمالی، کوچه دامغانی، پلاک۳۸، واحد ۲
  • ۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸ || ۰۲۱۲۲۲۲۱۸۶۷ || ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۳ ||

وکیل کیفری در تهران را در موسسه حقوقی صلح صدرا بیابید . در خدمت شما هستیم .

به شخص دارای پروانه وکالت پایه یک دادگستری که به صورت تخصصی در زمینه جرائم کیفری فعالیت می‌کند‌، وکیل کیفری نامیده می‌شود.
وکیل کیفری در تهران باید بر تمام قوانین جزایی کشور احاطه کامل داشته باشد. مانند آیین دادرسی کیفری و قانون مجازات اسلامی.
از آنجایی که پرونده‌های مربوط به جرایم کیفری از اهمیت و حساسیت بالایی برخوردار است. وکیل کیفری باید با جدیت کامل، سخت کوشی و استفاده از بهترین راه حل‌های موجود در قانون برای حل پرونده تلاش خود را بکار گیرد.

در جرائمی مانند قتل و تجاوز به عنف که وکیل با جان و حیثیت یک شخص سر وکار دارد. تخصص و مهارت وکیل کیفری حائز اهمیت بیشتری خواهد بود.بنابراین برای حل پرونده‌های کیفری نیاز به مهارت و تخصص وکیل کیفری در تهران به شدت احساس می‌شود.

جرائم کیفری چه جرائمی هستند؟
به هرگونه فعل یا ترک فعل که قانونگذار برای آن وصف مجرمانه تعریف و مجازات تعیین کرده باشد جرم گفته می‌شود.
جرائم کیفری عبارتند از: قتل، تجاوز به عنف، زنا ، سرقت، کلاهبرداری،خیانت در امانت،ضرب و جرح، آدم ربایی ،جعل اسناد، تخریب اموال شخصی، تحصیل مال از طریق نامشروع، فروش مال غیر،قاچاق کالا،مواد مخدر، مصرف مشروبات الکلی و …

وکیل کیفری در تهران

بهترین وکیل کیفری در تهران

بهترین وکیل کیفری در تهران کسی است که به تمام جوانب قانون جزا و آیین دادرسی کیفری آگاه باشد. و از مهم‌تر به مصادیق جرائم کیفری کاملا مسلط باشد.
مثلا اگر در یک پرونده اموال شخصی را با حیله برده باشند. اگر وکیل ماهر باشد باید در نظر بگیرد که این بردن مال همراه با حیله و نیرنگ مصداق جرم کلاهبرداری خواهد بود. پس باید در صدد آن برآید که حیله و نیرنگ را اثبات کند.
بنابر آنچه گفته شد. انتخاب یک وکیل متخصص در امور کیفری از واجبات اقدامات اولیه برای حل مشکلات کیفری خواهد بود.
اما با این حال ممکن است افرادی برای حل مشکل خود به تنهایی به دادگاه مراجعه کنند. و با ارائه شکواییه نادرست روند پرونده خود را به تاخیر یا در مسیر اشتباه بیاندازند.
یکی از راه های اطلاع از بهترین وکیل در محل زندگی خود جستجوی نام وکیل در سایت کانون دادگستری است.

وکیل کیفری در تهران

وکیل کیفری خوب در تهران

وکیل کیفری خوب در تهران چه کسی است؟
بنابر آنچه گفته شد .وکیل کیفری خوب باید علاوه تحصیلات آکادمیک دارای تخصص و تجربه در امور کیفری باشد. شما می‌توانید قبل از توکیل وکالت به وکیل درباره او تحقیق کنید. و پرونده‌های برنده ایشان را بررسی کنید. مسلما هرچه تعداد پرونده‌های کیفری بیشتر باشد. تجربه وکیل بیشتر خواهد بود. بنابراین ذهن خلاق‌تری برای حل پرونده شما خواهد داشت. بی شک در زندگی هر کسی حداقل یک بار مسائلی مثل سرقت، کلاهبرداری، خیانت در امانت و موضوعاتی از این قبیل اتفاق افتاده است. پس آشنایی با یک وکیل کیفری خوب بسیار ضروری است.

وکیل کیفری ماهر در تهران

وکالت در امور کیفری دارای پیچیدگی‌ها و راه و چاه‌هایی است. که تنها یک وکیل کیفری ماهر می‌تواند از این مسیر عبور کند.
چنانچه در انتخاب وکیل کیفری ماهر اقدامی صورت نگیرد خسارات زیادی متوجه شما خواهد شد.
در موسسه حقوقی صلح صدرا وکلای کیفری ماهر و مجرب در امور کیفری گرد هم آمده‌اند. تا بهترین خدمات را برای همراهان خود ارائه دهد.
برای تماس با مشاوران حقوقی موسسه صلح صدرا با شماره‌های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸  || ۰۲۱۲۶۴۱۳۱۲ ||  ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۶ || ۰۲۱۲۲۲۲۱۸۶۷ ||  ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۳

وکیل کیفری حرفه ای در تهران

ویژگی‌های بهترین وکیل حرفه ای در تهران عبارتند از :

۱- تحصیلات دانشگاهی دررشته حقوق  داشته باشد.

۲- پروانه وکالت دادگستری داشته باشد.

۳- بر قوانین جزایی و آیین دادرسی کیفری تسلط و احاطه داشته باشد.

۴- تخصص کافی در حل پرونده های کیفری داشته باشد.

۵- با روند رسیدگی در محاکم کیفری آشنایی کامل داشته باشد.

۶- سخت کوشی و پیگیری مداوم جریان پرونده.

۷- توان روحی و روانی بالا در مواجهه با مسائل احساسی در پرونده کیفری.

۸- آشنایی با مراجع ذی صلاح در امورکیفری.

بنا بر ویژگی های ذکر شده وکالت در امور کیفری برای وکیل کیفری در تهران توانایی بسیار بالایی می‌طلبد.
اگر برای احقاق حق خود به وکیل کیفری ماهر نیاز دارید با مشاوران ما در موسسه حقوقی و داوری صلح صدرا در تماس باشید.

مراجع صالح رسیدگی جرائم کیفری

مراجع صالح در رسیدگی به جرائم کیفری

دادگاه کیفری که یکی از مراجع صالح رسیدگی به جرائم کیفری و صادر کننده رای است دو نوع دارد. دادگاه کیفری یک و دو.
صلاحیت دادگاه کیفری یک جرائمی است که دارای مجازات های خاص مثل سلب حیات یا حبس ابد می‌باشد.تشخیص اینکه چه دادگاهی صلاحیت رسیدگی به جرم کیفری را دارد، باعث تسریع در امر رسیدگی به پرونده و صدور حکم خواهد شد.
دادگاه های کیفری از جمله دادگاه‌هایی هستند که فقط باید در حوزه صلاحیت خود به پرونده رسیدگی و حکم صادر کنند.
چنانچه پرونده ارجاع شده به دادگاه کیفری در صلاحیت دادگاه نباشد، باید از رسیدگی امتناع کرده و پرونده به دادگاه صالح دیگری ارجاع داده شود.
مراجع قضایی کیفری در ماده ۲۹۴ قانون آیین دادرسی کیفری شامل دادگاه کیفری یک و دو، دادگاه اطفال و نوجوانان، دادگاه انقلاب، دادگاه نظامی می‌باشد.

صلاحیت دادگاه:
کیفری یک: جرائمی که موجب مجازات سلب حیات، حبس ابد، قطع عضو، جرائم مطبوعاتی وجرائم موجب تعزیر درجه ۳ و بالاتر.
کیفری دو : رسیدگی به تمام جرائم مگر جرائمی که در صلاحیت دادگاه دیگری باشد.
دادگاه انقلاب: جرم توهین به رئیس جمهور و رهبری و جرائم علیه امنیت و جرائم مربوط به مواد مخدر.

دادگاه کیفری انقلاب

اصطلاحاً هر عملی یا ترک عملی که قانوناً برای آن مجازاتی تعیین شده است جرم نامیده می‌شود.

بسیاری از شکایت‌ها و دعاوی کیفری حتی با پس گرفتن شکایت و رضایت باز هم به لحاظ جنبه عمومی آن به پایان نمی‌رسد و ادامه دارد.

با توجه به تصویب قانون آیین دادرسی کیفری جدید، بهترین وکیل در تهران و وکلای کیفری ما می‌توانند با تذکرات هوشمندانه و به جا شخص شاکی یا متهم را با حقوق قانونی خود آشنا کنند.

دادگاه کیفری

اکثر افراد جامعه در مورد جرائم و مجازات‌ها اطلاعات زیادی ندارند و نمی‌دانند در صورت وقوع جرم به کدام مرجع قضایی باید مراجعه کنند.

جرائم با توجه به اهمیت آن‌ها و میزان مجازات و نوع جرم در مراجع مختلفی مورد رسیدگی قرار می‌گیرند. در خصوص جرائم ما با دو مرجع روبه رو هستیم، دادسرا و دادگاه.

در امور کیفری به جز موارد استثنایی مثل جرائم اطفال و نوجوانان جرائم منافی عفت که مستقیما به دادگاه رسیدگی می‌شود.

اگر مشخص شود که جرم واقع شده یا با صدور کیفر خواست توسط دادستان از طریق شعبه بازپرسی به دادگاه ارجاع می‌گردد.

محاکم کیفری به‌ موجب قانون آیین دادرسی کیفری به دادگاه‌های کیفری دو، دادگاه کیفری یک، دادگاه انقلاب، دادگاه اطفال و نوجوانان و دادگاه نظامی تقسیم می‌شوند.

این مراجع مذکور همگی جزء مرجع نخستین یا بدوی هستند که مرجع تجدیدنظر از اراء صادره از دادگاه‌های نخستین یا بدوی، دادگاه تجدیدنظر مستقر در مرکز هر استان می‌باشد.

در دادگاه‌های کیفری اصل بر قابل تجدیدنظر بودن رأی دادگاه است مگر در جرائم تعزیری درجه هشت و جرائم مستلزم پرداخت دیه در صورتی که میزان آن کمتر از یک دهم دیه کامل باشد که رأی دادگاه در این موارد قطعی می‌باشد و قابل تجدیدنظر نیست.

بهترین وکیل کیفری در تهران

مطابق تعریف قانون جدید کیفری: بزه دیده شخصی است که از وقوع جرم متحمل ضرر و زیان گردیده؛ حال اگر تعقیب مرتکب را بخواهد به آن شاکی بگویند و همچنین اگر جبران ضرر و زیان وارده را مطالبه کند مدعی خصوصی همچنین شاکی می‌تواند جبران تمام ضرر و زیان‌های مادی معنوی و منافع ممکن الحصول را مطالبه کند.

بهترین وکیل کیفری در تهران کسی است. که در کنار ویژگی های یاد شده با وجدان کاری خود در راستای احقاق حق کسانیکه حقشان تضییع شده است برآید. ضمنن منفعت مالی را در درجه ی پایین تر از وجدان کاری قراردهد. فرقی نمی کند که وکیل خانم یا آقا، سالخورده و یا جوان باشد. بلکه او باید بر طبق سوگند نامه خود، قوانین و مقررات را محترم شمرده و با شرافت و وجدان خود به احقاق حق بپردازد. بهترین وکیل در تهران تمامی همت و تلاش خود را صرف احقاق حق موکل خود، بدون هیچ غرض ورزی و با وجدان و شرافت کاری خواهد کرد.

امروز با وکلای مجرب و تلاش گر خود همواره سعی در جلب رضایت موکلین عزیز و گرامی را داشته است. وکلا و مشاورین برجسته و متخصص ما امروز همواره وجدان و شرافت کاری خود را سرلوحه ی خدمت رسانی به شما همراهان گرامی قرارداده است.

دعاوی کیفری یکی از عنوانی است که در دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری مطرح می شود. در امور و دعاوی املاک، مستغلات و اراضی موارد و دعاوی ای مطرح است که لازم است. توسط وکیل ملک و وکیل کیفری در تهران و متخصصین و وکلایی که در زمینه املاک فعالیت می کنند. و دارای و تبحر و تجربه هستند پیگیری و انجام شود مطرح می شود.

وکیل کیفری فردی است که علاوه بر ویژگی های عام وکلای برتر همچون صداقت و ممارست. اشراف علمی و تجربه مدل‌های مختلف پرونده های کیفری را داشته باشد. و تسلط لازمه به قوانین خاص وضع شده در این حوزه را در توشه معلومات خود حمل نماید. با این توضیح وکلای مختلفی را می‌توان به عنوان بهترین وکیل کیفری در تهران در نظر گرفت.

وکالت در امور کیفری

مطابق قانون جدید: آیین دادرسی کیفری مجموعه مقررات و قواعدی است که برای کشف جرم، تعقیب متهم، تحقیقات مقدماتی، صلح میان طرفین، صدور رأی و روش‌های اعتراض به آرای دادگاه می‌باشد.

دادرسی کیفری مستند به قانون است و حقوق طرفین دعوی را تضمین می‌کند. مراجع قضایی هم باید با استقلال و بی‌طرفی کامل و در کوتاه‌ترین مهلت ممکن رسیدگی و تصمیم اتخاذ نمایند.

در حقوق جزا اصل بر برائت است و هرگونه اقدامات سالب آزادی ورود به حریم خصوصی اشخاص که به کرامت و حیثیت اشخاص آسیب وارد کند مجاز نیست.

 

وکلای این مؤسسه با احاطه کامل به قوانین جدید کیفری می‌توانند مسائل آشکار و پنهان قوانین را شناسایی نموده و نسبت به احقاق حق از دست رفته موکل اقدامات لازم را انجام دهند.

انجام وکالت در امور کیفری مانند قتل عمد و غیر عمد، آدم ربایی، تجاوز به عنف، ایراد ضرب و جرح، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، تصرف عدوانی، ارتشاء، اختلاس، سرقت، کلاهبرداری، جعل اسناد، فروش مال غیر، صدور چک بلا محل، قاچاق کالا و ارز، قاچاق عتیقه جات، موادمخدر، مشروبات الکلی و …

 

تماس جهت مشاوره