• تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق (نفت) شمالی، کوچه دامغانی، پلاک۳۸، واحد ۲
  • ۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸ || ۰۲۱۲۲۲۲۱۸۶۷ || ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۳
  • تهران، خیابان ظفر، خیابان مصدق (نفت) شمالی، کوچه دامغانی، پلاک۳۸، واحد ۲
  • ۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸ || ۰۲۱۲۲۲۲۱۸۶۷ || ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۳ ||

اصطلاحاً هر عملی یا ترک عملی که قانوناً برای آن مجازاتی تعیین شده است جرم نامیده می‌شود.

بسیاری از شکایت‌ها و دعاوی کیفری حتی با پس گرفتن شکایت و رضایت باز هم به لحاظ جنبه عمومی آن به پایان نمی‌رسد و ادامه دارد.

با توجه به تصویب قانون آیین دادرسی کیفری جدید، بهترین وکیل در تهران و وکلای کیفری ما می‌توانند با تذکرات هوشمندانه و به جا شخص شاکی یا متهم را با حقوق قانونی خود آشنا کنند.

دادگاه کیفری

اکثر افراد جامعه در مورد جرائم و مجازات‌ها اطلاعات زیادی ندارند و نمی‌دانند در صورت وقوع جرم به کدام مرجع قضایی باید مراجعه کنند.

جرائم با توجه به اهمیت آن‌ها و میزان مجازات و نوع جرم در مراجع مختلفی مورد رسیدگی قرار می‌گیرند. در خصوص جرائم ما با دو مرجع روبه رو هستیم، دادسرا و دادگاه.

در امور کیفری به جز موارد استثنایی مثل جرائم اطفال و نوجوانان جرائم منافی عفت که مستقیما به دادگاه رسیدگی می‌شود.

اگر مشخص شود که جرم واقع شده یا با صدور کیفر خواست توسط دادستان از طریق شعبه بازپرسی به دادگاه ارجاع می‌گردد.

محاکم کیفری به‌ موجب قانون آیین دادرسی کیفری به دادگاه‌های کیفری دو، دادگاه کیفری یک، دادگاه انقلاب، دادگاه اطفال و نوجوانان و دادگاه نظامی تقسیم می‌شوند.

این مراجع مذکور همگی جزء مرجع نخستین یا بدوی هستند که مرجع تجدیدنظر از اراء صادره از دادگاه‌های نخستین یا بدوی، دادگاه تجدیدنظر مستقر در مرکز هر استان می‌باشد.

در دادگاه‌های کیفری اصل بر قابل تجدیدنظر بودن رأی دادگاه است مگر در جرائم تعزیری درجه هشت و جرائم مستلزم پرداخت دیه در صورتی که میزان آن کمتر از یک دهم دیه کامل باشد که رأی دادگاه در این موارد قطعی می‌باشد و قابل تجدیدنظر نیست.

بهترین وکیل کیفری در تهران

مطابق تعریف قانون جدید کیفری: بزه دیده شخصی است که از وقوع جرم متحمل ضرر و زیان گردیده؛ حال اگر تعقیب مرتکب را بخواهد به آن شاکی بگویند و همچنین اگر جبران ضرر و زیان وارده را مطالبه کند مدعی خصوصی همچنین شاکی می‌تواند جبران تمام ضرر و زیان‌های مادی معنوی و منافع ممکن الحصول را مطالبه کند.

بهترین وکیل کیفری در تهران کسی است. که در کنار ویژگی های یاد شده با وجدان کاری خود در راستای احقاق حق کسانیکه حقشان تضییع شده است برآید. ضمنن منفعت مالی را در درجه ی پایین تر از وجدان کاری قراردهد. فرقی نمی کند که وکیل خانم یا آقا، سالخورده و یا جوان باشد. بلکه او باید بر طبق سوگند نامه خود، قوانین و مقررات را محترم شمرده و با شرافت و وجدان خود به احقاق حق بپردازد. بهترین وکیل در تهران تمامی همت و تلاش خود را صرف احقاق حق موکل خود، بدون هیچ غرض ورزی و با وجدان و شرافت کاری خواهد کرد.

امروز با وکلای مجرب و تلاش گر خود همواره سعی در جلب رضایت موکلین عزیز و گرامی را داشته است. وکلا و مشاورین برجسته و متخصص ما امروز همواره وجدان و شرافت کاری خود را سرلوحه ی خدمت رسانی به شما همراهان گرامی قرارداده است.

دعاوی کیفری یکی از عنوانی است که در دعاوی حقوقی و دعاوی کیفری مطرح می شود. در امور و دعاوی املاک، مستغلات و اراضی موارد و دعاوی ای مطرح است که لازم است. توسط وکیل ملک و وکیل کیفری در تهران و متخصصین و وکلایی که در زمینه املاک فعالیت می کنند. و دارای و تبحر و تجربه هستند پیگیری و انجام شود مطرح می شود.

وکیل کیفری فردی است که علاوه بر ویژگی های عام وکلای برتر همچون صداقت و ممارست. اشراف علمی و تجربه مدل‌های مختلف پرونده های کیفری را داشته باشد. و تسلط لازمه به قوانین خاص وضع شده در این حوزه را در توشه معلومات خود حمل نماید. با این توضیح وکلای مختلفی را می‌توان به عنوان بهترین وکیل کیفری در تهران در نظر گرفت.

وکالت در امور کیفری

مطابق قانون جدید: آیین دادرسی کیفری مجموعه مقررات و قواعدی است که برای کشف جرم، تعقیب متهم، تحقیقات مقدماتی، صلح میان طرفین، صدور رأی و روش‌های اعتراض به آرای دادگاه می‌باشد.

دادرسی کیفری مستند به قانون است و حقوق طرفین دعوی را تضمین می‌کند. مراجع قضایی هم باید با استقلال و بی‌طرفی کامل و در کوتاه‌ترین مهلت ممکن رسیدگی و تصمیم اتخاذ نمایند.

در حقوق جزا اصل بر برائت است و هرگونه اقدامات سالب آزادی ورود به حریم خصوصی اشخاص که به کرامت و حیثیت اشخاص آسیب وارد کند مجاز نیست.

وکلای این مؤسسه با احاطه کامل به قوانین جدید کیفری می‌توانند مسائل آشکار و پنهان قوانین را شناسایی نموده و نسبت به احقاق حق از دست رفته موکل اقدامات لازم را انجام دهند.

انجام وکالت در امور کیفری مانند قتل عمد و غیر عمد، آدم ربایی، تجاوز به عنف، ایراد ضرب و جرح، خیانت در امانت، تحصیل مال از طریق نامشروع، تصرف عدوانی، ارتشاء، اختلاس، سرقت، کلاهبرداری، جعل اسناد، فروش مال غیر، صدور چک بلا محل، قاچاق کالا و ارز، قاچاق عتیقه جات، موادمخدر، مشروبات الکلی و …

تماس جهت مشاوره