وکیل طلاق در تهران

وکیل طلاق در تهران از نمونه بهترین وکیل در تهران است که به شما در زمینه مسائل طلاق کمک می‌کند. که در بدترین شرایط بهترین تصمیم را گرفته و شما را در این زمینه راهنمایی می‌کند. طلاق آخرین مرحله است که زن و شوهر برای پایان دادن به زندگی بدون عشق و محبتشان در نظر می‌گیرند.​​​​

 

وکیل طلاق در تهران

 

بر اساس قوانین و مقررات کشور در این خصوص، امر طلاق از سه راه می تواند منجر شود:

وکیل خانواده در تهران سهل‌‌‌ترین راه وقوع طلاق را زمانی می‌داند که زن و شوهر هر دو به جهت عدم تمایل به ادامه زندگی مشترک در این مسأله توافق داشته باشند. که این طلاق به عنوان طلاق توافقی مرسوم گردیده است. که در این حالت زوج از حق طلاقی که طبق ماده ۱۱۳۳ قانون مدنی به وی اعطاء گردیده استفاده می‌نماید و زوجه نیز در جهت توافق با زوج از تمام یا بخشی از حقوق خویش اعم ازمهریه، نفقه و اجرت المثل ایام زوجیت گذشت می‌کند.

راه دیگر طلاق به اراده و خواست زوج می‌باشد. که می‌تواند با مراجعه به دادگاه و پرداخت کلیه حق و حقوق زوجه اعم از نفقه، مهریه و اجرت المثل همسر خویش را طلاق دهد. که در  این صورت رضایت یا عدم رضایت زوجه هیچ تأثیری در طلاق نخواهد داشت.

  در نهایت زن می‌تواند طبق تبصره ماده ۱۱۳۳ قانون مدنی با وجود شرایط مقرر در موارد ۱۱۱۹ و ۱۱۲۹ و ۱۱۳۰ همان قانون از دادگاه تقاضای طلاق نماید. و در حقیقت زن باید عسر و حرج خویش یعنی به وجود آمدن وضعیتی که ادامه زندگی با زوج با مشقت همراه می‌سازد را برای دادگاه ثابت نماید. مانند اعتیاد زوج، ترک زندگی مشترک، ضرب و شتم توسط زوج و سوء رفتار وی و … که البته موارد اثبات عسر و حرج که قانون آن‌ها را بیان نموده محدود نیست. در هر صورت چنانچه دادگاه عسر و حرج زن را احراز نماید حکم طلاق را صادر می‌کند.

 

بهترین وکیل طلاق در تهران

نظر به حساسیت و اهمیت قانون‌گذار در دعاوی خانوادگی و لزوم حضور وکیل خانوادگی در این نوع از دعاوی مؤسسه حقوقی صلح صدرا با حضور وکلای مجرب و با سابقه آقا و خانم آمادگی دارد. جهت دفاع از حقوق زوجین خدمات حقوقی تخصصی لازم به ویژه ارائه مشاوره حقوقی در امور خانواده را به کلیه هموطنان عزیز در داخل و مقیم خارج از کشور در عالی‌ترین سطح کیفی ارائه نماید.

 

ارتباط با موسسه حقوقی صلح صدرا

شماره تماس : ۰۲۱۲۲۲۲۱۸۶۷ – ۰۲۱۲۶۴۱۳۱۱۲ – ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۶ – ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸

ایمیل: MEM.Lawyers@yahoo.com

فکس: ۰۲۱۲۶۴۱۳۶۰۳

اینستاگرام : solhesadra

تلگرام : solhesadra

آدرس: تهران، خیابان ظفر، خیابان نفت شمالی، کوچه دامغانی، پلاک ۳۸

واتس آپ 

وکیل نوتاری پابلیک در تهران – وکیل سرقفلی در تهران – وکیل ارث و وصیت نامه وکالت در امور خانواده​وکالت در امور کیفری