وکیل طلاق در تهران به شما کمک می‌کند. که در بدترین شرایط بهترین تصمیم را گرفته و شما را در این زمینه راهنمایی می‌کند.

وکیل طلاق در تهران

طلاق آخرین مرحله است که زن و شوهر برای پایان دادن به زندگی بدون عشق و محبتشان در نظر می‌گیرند.​​​​

وکیل طلاق در تهران

بر اساس قوانین و مقررات کشور در این خصوص، امر طلاق از سه راه می تواند منجر شود:

سهل‌‌‌ترین راه وقوع طلاق زمانی است که زن و شوهر هر دو به جهت عدم تمایل به ادامه زندگی مشترک در این مسأله توافق داشته باشند. که این طلاق به عنوان طلاق توافقی مرسوم گردیده است. که در این حالت زوج از حق طلاقی که طبق ماده ۱۱۳۳ قانون مدنی به وی اعطاء گردیده استفاده می‌نماید و زوجه نیز در جهت توافق با زوج از تمام یا بخشی از حقوق خویش اعم ازمهریه، نفقه و اجرت المثل ایام زوجیت گذشت می‌کند.

راه دیگر طلاق به اراده و خواست زوج می‌باشد. که می‌تواند با مراجعه به دادگاه و پرداخت کلیه حق و حقوق زوجه اعم از نفقه، مهریه و اجرت المثل همسر خویش را طلاق دهد. که در  این صورت رضایت یا عدم رضایت زوجه هیچ تأثیری در طلاق نخواهد داشت.

  در نهایت زن می‌تواند طبق تبصره ماده ۱۱۳۳ قانون مدنی با وجود شرایط مقرر در موارد ۱۱۱۹ و ۱۱۲۹ و ۱۱۳۰ همان قانون از دادگاه تقاضای طلاق نماید. و در حقیقت زن باید عسر و حرج خویش یعنی به وجود آمدن وضعیتی که ادامه زندگی با زوج با مشقت همراه می‌سازد را برای دادگاه ثابت نماید. مانند اعتیاد زوج، ترک زندگی مشترک، ضرب و شتم توسط زوج و سوء رفتار وی و … که البته موارد اثبات عسر و حرج که قانون آن‌ها را بیان نموده محدود نیست. و در هر صورت چنانچه دادگاه عسر و حرج زن را احراز نماید حکم طلاق را صادر می‌کند.

بهترین وکیل طلاق در تهران

نظر به حساسیت و اهمیت قانون‌گذار در دعاوی خانوادگی و لزوم حضور وکیل خانوادگی در این نوع از دعاوی مؤسسه حقوقی صلح صدرا با حضور وکلای مجرب و با سابقه آقا و خانم آمادگی دارد. جهت دفاع از حقوق زوجین خدمات حقوقی تخصصی لازم به ویژه ارائه مشاوره حقوقی در امور خانواده را به کلیه هموطنان عزیز در داخل و مقیم خارج از کشور در عالی‌ترین سطح کیفی ارائه نماید.

وکالت تخصصی طلاق در طلاق

موسسه‌ حقوقی بین المللی صلح صدرا دارای مجرب‌ترین و حرفه‌ ای‌ ترین وکیل‌ طلاق در تهران می‌باشد.

از دیگر خدمات موسسه حقوقی صلح صدرا:

وکالت در امور خانواده​
وکالت در امور کیفری