Close
بهترین وکیل در تهران

تماس با ما

تماس با ما یکی از سریع‌ترین روش‌هایی است که می‌تواند به شما کمک کند تا در کم‌ترین زمان ممکن با وکلای موسسه حقوقی بین المللی صلح صدرا ارتباط برقرار کنید.

بهترین وکیل در تهران

انتخاب وکیل خوب از مهم‌ترین دغدغه‌های افراد در مواجهه با یک مشکل حقوقی است.
موفقیت شانسی نیست مخصوصا در وکالت که جزء به جزء مراحل مهم و سرنوشت ساز است.

از آنجایی که این روزها با توجه به شرایط اقتصادی و فرهنگی عموماً تمامی افراد به نوعی درگیر پرونده‌های قضایی می‌باشند، بدیهی است که همگان نمی‌توانند بر قوانین  تسلط یابند و این امر مقتضای عقل است که دفاع از حقوق خود را با انتخاب وکیل خوب و مجرب به او بسپارند.

نتیجه مهم‌ترین ملاک است؛ ولی با توجه به وضع اقتصادی موجود هزینه به یکی از ارکان اصلی زندگی روزمره تبدیل شده است.
بنابراین بهترین وکیل در تهران، وکیلی است که هزینه‌ای مقبول دارد و پیشینیه‌ای موفق، هر وکیل در گذشته پرونده هایی داشته که موفقیت در آن‌ها باعث بالا رفتن تجربه‌اش شده است.
این موفقیت‌ها ملاک بسیار خوبی برای پیداکردن وکیل خوب است، پس یک وکیل متبحر و عالی را از بین پرونده‌های گذشته او جست و جو کنید.

اگر اطلاعات حقوقی کافی ندارید، قبل از هر گونه گرفتن تصمیم اشتباه، اقدام و یا تنظیم دادخواست، با مشاورین موسسه حقوقی بین الملل صلح صدرا تماس گرفته و در مورد موضوع حقوقی خود مشاوره و مشورت بگیرید.

بهترین وکیل در تهران می‌تواند آسان‌ترین، کوتاه‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین راه حل‌های منجر به صدور رأی به نفع شما را پیشنهاد دهد.

مرکز پاسخ‌گویی مؤسسه داوری بین المللی صلح صدرا ( بهترین وکیل در تهران ) آماده ارزیابی اولیه پرونده‌های حقوقی و کیفری شما است تا با تعیین وقت مشاوره حضوری با وکیلی متخصص، شما را راهنمایی کند.

بهترین وکیل در تهران دارای، تلفن و مشاوره حضوری و آنلاین می‌باشد و شما می‌توانید از این سه طریق با مشاورین و وکلای موسسه حقوقی صلح صدرا درتماس باشید.

موسسه حقوقی بین المللی صلح صدرا با داشتن تجربه‌ی وکالت در امور خانواده، وکالت در امور ارث و وصیت نامه، وکالت در امور حقوقی، وکالت در امور کیفری، وکالت در امور طلاق، وکالت در امور سرقفلی و… به مشکلات شما رسیدگی می‌کند.

برای همه کارهای حقوقی و قضائی شما بهترین و کارآمدترین راه‌ها را ارائه می‌دهیم.

تماس با ما : 

مدیریت: مسعود اسلامی مهر

شماره تماس : ۰۲۱۲۲۲۲۱۸۶۷ – ۰۲۱۲۶۴۱۳۱۱۲ – ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۶ – ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸ – ۰۹۱۲۱۳۲۱۰۲۳

ایمیل: MEM.Lawyers@yahoo.com

فکس: ۰۲۱۲۶۴۱۳۶۰۳

اینستاگرام : solhesadralawyers

تلگرام : solhesadra

آدرس: تهران، خیابان ظفر، خیابان نفت شمالی، کوچه دامغانی، پلاک ۳۸

ناب‌ترین مطالب حقوقی، کیفری، ثبتی، ناگفته‌های طلاق، نحوه تقسیم ارث، نکات کلیدی تنظیم دادخواست، نحوه وصول چک، اختلاف مالیات، قراردادهای کار، داوری و هزار نکته ناب حقوقی در کانال تلگرام صلح صدرا

با ما همراه باشید

تماس با ما بهترین وکیل در تهران

مجتمع های قضایی

در بخش‌های مختلف سایت می‌توانید مطالب دعاوی حقوقی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری را مطالعه کنید. همچنین در قسمت پرسش و پاسخ سوالات حقوقی خود را بپرسید.

وکیل پایه یک دادگستری وکیل در ظفر