بهترین وکیل در تهران

تماس با ما راهی است که می‌تواند به شما کمک کند در کوتاه‌ترین زمان ممکن متناسب با مشکل‌تان با وکلای موسسه حقوقی بین المللی صلح صدرا  ارتباط برقرار کنید.

در شرایط و موقعیتی هستید که به یک وکیل مجرب و حرفه‌ای نیازمندید؟  آیا نیاز دارید تا شما را در زمینه‌ی مشخصی از وکالت راهنمایی و یاری کند؟

اگر می‌خواهید در سریع‌ترین زمان ممکن با یک وکیل یا تیمی از وکلا درباره مسئله حقوقی خود صحبت کنید، تماس با ما می‌تواند بهترین انتخاب برای شما ‌باشد.

انتخاب بهترین وکیل در تهران از مهم‌ترین اقداماتی است که برای حل مشکلات حقوقی باید در نظر بگیرید. معیار انتخاب بهترین وکیل در تهران، ویژگی‌های بهترین وکیل در تهران در این مقاله بیان شده است. اولین قدم در هر پرونده قضایی انتخاب بهترین وکیل بخصوص در تهران است. در دنیای امروزی کمتر کسی پیدا می‌شود که درگیر پرونده‌های حقوقی نباشد. به جای صرف کردن ساعت‌ها وقت در دادگاه و سردرگم شدن بهتر است که همان ابتدا یک وکیل متخصص و باتجربه را انتخاب کنید. داشتن وکیلی با مهارت و تخصص کافی می‌تواند شما را در رسیدن به نتیجه مطلوب یاری نماید.

برای یافتن بهترین وکیل در تهران به موسسه حقوقی صلح صدرا در تهران مراجعه نمایید و یا بصورت تلفنی مشاوره بگیرید.

بهترین وکیل در تهران

بهترین وکیل در تهران را در موسسه حقوقی صلح صدرا بیابید، صلح صدرا با دارا بودن بهترین وکلا و مشاوران حقوقی برای تمام دعاوی حقوقی شما راه حل و راهکار مناسب دارد.

وکیل از اسماء پروردگار تبارک و تعالی می‌باشد.

وکالت در لغت به معنای نمایندگی می‌باشد. و در عالم حقوقی وکیل به فردی اطلاق می‌شود که به نیابت از فرد دیگری، اموری را پیگیری می‌کند و به انجام می‌رساند.

شما به منظور انجام وکالت در دادگستری، نیازمند یک وکیل دادگستری هستید که بموجب عقد وکالت، امر وکالت را بعهده بگیرد.

اشخاص عادی و معمولی اجازه قبول نیابت و وکالت در دادگستری و دادگاه‌ها را ندارند.

برای یافتن بهترین وکیل در تهران ، باید به موفقیت‌های او در پرونده‌های گذشته‌اش توجه داشته باشید.

این سابقه و تجربه ملاک مناسبی برای اعطای نام بهترین وکیل به یک شخص می‌باشد.

موسسه حقوقی داوری بین المللی صلح صدرا توسط بهترین وکیل در تهران ، مسعود اسلامی مهر در سال ۱۳۹۲ تاسیس و بازگشایی شد.

این موسسه حقوقی از حضور بهترین وکلای برجسته تهران در تمامی حوزه‌های حقوقی، کیفری، داوری و قراردادی، بهره‌مند می‌باشد.

پیدا کردن وکیلی که هم کار بلد باشد و هم حرفه‌ای، از مهم‌ترین دغدغه‌های فکری افراد در مواجهه با یک مشکل حقوقی است.

موفقیت شانسی نیست بخصوص در وکالت که جزء به جزء و مرحله به مرحله مهم و سرنوشت‌ساز است.

این روزها با توجه به شرایط اقتصادی و فرهنگی جامعه عموماً تمامی افراد به نوعی درگیر پرونده‌های قضایی می‌باشند.

واضح است که همه افراد نمی‌توانند بر قوانین سلطه پیدا کنند. این امر مقتضای عقل است که دفاع از حقوق خود را با انتخاب وکیل خوب و مجرب به او بسپارند.

تماس با ما

بهترین وکیل در میرداماد

موفقیت پرونده شما مهم‌ترین ملاک و هدف بهترین وکیل در میرداماد است. ولی با توجه به وضع اقتصادی موجود هزینه به یکی از ارکان اصلی زندگی روزمره همه افراد تبدیل شده است.

بهترین وکیل در تهران ، وکیلی است. که هزینه‌ی وکالت خوب و مناسبی دارد و دارای پیشینه‌ای موفق است.

هر وکیل در گذشته پرونده‌هایی داشته که موفقیت در آن‌ها باعث بالا رفتن تجربه‌اش شده است.

این موفقیت‌ها گزینه‌ی بسیار مناسبی برای پیداکردن وکیل قابل اعتماد و کاربلد است. پس یک وکیل متبحر را از بین پرونده‌های گذشته او جستجو کنید.

آیا اطلاعات مناسب و کافی در مورد حقوق و وکالت ندارید؟ آیا در این شرایط سریع عمل کرده و امکان دارد تصمیم اشتباه بگیرید؟

اگر اطلاعات حقوقی زیادی ندارید، قبل از هر گونه گرفتن تصمیم اشتباه، اقدام و یا تنظیم دادخواست، با مشاورین موسسه حقوقی بین الملل صلح صدرا تماس بگیرید.

ما به شما کمک خواهیم کرد تا درست‌ترین و عاقلانه‌ترین تصمیم را بگیرید.

شما می‌توانید با تماس گرفتن با بهترین وکیل در تهران در مورد موضوع حقوقی مورد نظر خود مشاوره و مشورت بگیرید.

جهت ارتباط با موسسه صلح صدرا با شماره های ۰۲۱۲۲۲۲۱۸۶۷ – ۰۲۱۲۶۴۱۳۱۱۲ – ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۶ – ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۳ و جهت ارتباط با جناب اسلامی مهر با شماره ۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸ تماس حاصل نمایید.

تماس با ما

وکیل در تهران – وکیل در میرداماد

بهترین وکیل در تهران می‌تواند آسان‌ترین، کوتاه‌ترین و مقرون به صرفه‌ترین روش‌های منجر به صدور رأی به نفع شما را پیشنهاد دهد.

مرکز پاسخ‌گویی مؤسسه داوری بین المللی صلح صدرا آماده بررسی اولیه پرونده‌های حقوقی و کیفری شما است.

شما با تعیین وقت مشاوره حضوری با وکیلی متخصص، می‌توانید راهنمایی‌های لازم را دریافت کنید.

بهترین وکیل در تهران و بهترین وکیل در میرداماد دارای، تلفن و مشاوره حضوری و آنلاین می‌باشد.

شما می‌توانید از این سه روش با مشاورین و وکلای موسسه حقوقی صلح صدرا درتماس باشید.

موسسه حقوقی بین المللی صلح صدرا با داشتن تجربه‌ی وکالت در امور خانواده، وکالت در امور ارث و وصیت نامه، وکالت در امور حقوقی و… به مشکلات شما رسیدگی می‌کند.

چنانچه به دنبال بهترین وکیل در تهران هستید که در انواع پرونده های حقوقی و کیفری همچون طلاق، دریافت نفقه، ارث، قتل، زنا، فروش ملک مشاعی، کلاهبرداری، سرقت و … دارای تجربه و کارنامه درخشان باشد. ما وکلای متخصص موسسه حقوقی صلح صدرا با مدیریت مسعود اسلامی مهر (بهترین وکیل پایه یک دادگستری تهران) را به شما معرفی می نماییم. تیم حرفه ای وکیل صلح صدرا تشکیل شده از بهترین وکلای پایه یک دادگستری تهران که در آزمون سخت وکالت رتبه خوبی را کسب نمودند و با تکیه بر تجربه و علم و دانش خود دلسوزانه، بهترین راهکار و مشاوره را به موکلان خود ارائه می دهد.

موسسه حقوقی داوری بین المللی صلح صدرا سعی دارد به بهترین نحو ممکن شما را در پیروزی پرونده‌های حقوقی‌تان راهنمایی کند.

و برای همه کارهای حقوقی و قضائی‌تان بهترین و کارآمدترین راه‌ها را ارائه می‌دهد.

بهترین وکیل تهران در صلح صدرا

این روزها بیشتر مردم دوست دارند پرونده های خود را به بهترین وکیل در تهران بسپارند. شرایط وکلا بسیار شبیه به شرایط پزشکان است و همانطور که در شرایط سخت و بیماری های سخت انسان نمی تواند به هر پزشکی اعتماد کند. در انتخاب بهترین وکیل تهران نیز باید دقت زیادی شود. بعضی اوقات دیده شده است که افراد با سوء استفاده از ای ناآگاهی مردم، خود را به عنوان یک وکیل پایه یک دادگستری یا بهترین وکیل تهران معرفی می کنند و مبالغ زیادی را به عنوان حق الوکاله از آنان دریافت می کنند. در حالی که هیچ مجوزی برای وکالت در دادگاه ندارند و با وعده های الکی و بی اساس اقدام به اخاذی کرده اند.

موسسه حقوقی صلح صدرا در تهران این افتخار را دارد که بهترین وکیل ارث، بهترین وکیل سرقفلی، بهترین وکیل بین الملل، بهترین وکیل خانواده، بهترین وکیل طلاق توافقی، بهترین وکیل ملکی و … را به شما معرفی کند. وکلایی که به شما معرفی می‌کنیم، دارای سال‌ها تجربه می باشند. و می‌توانند به شما در موفق شدن در پرونده ‌های حقوقی کمک کنند. در صورتی که می‌خواهید در مورد بهترین وکیل در تهران بیشتر بدانید به قسمت خدمات ما مراجعه نمایید، با شماره تلفن وکیل حقوقی ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۳ بگیرید. با دانستن اطلاعات در مورد هزینه وکیل برای حل مشکلات حقوقی بهتر می‌توانید در این مورد تصمیم بگیرید. اما اطمینان داشته باشید. که ما وکلایی کارآزموده و کاربلد را به شما معرفی می‌کنیم.

وکیل در ظفر – بهترین وکیل در ظفر

برای انتخاب بهترین وکیل در ظفر باید توجه داشت که هر وکیل پایه یک دادگستری گرچه صلاحیت طرح همه نوع دعاوی را دارد، اما وکیل خوب معمولا در یک زمینه تخصصی کار می‌کند و با آن تخصص شناخته می‌شود. وسعت دعاوی مختلف حقوقی و کیفری و نیز روندهای مختلف طرح دعوی و اجرا به‌گونه‌ای است که یک نماینده حقوقی نمی‌تواند بازده کامل در همه پرونده ها از خود نشان دهد. بهترین وکیل در ظفر براساس نوع هر پرونده معین می‌شود. باید توجه داشت که هر وکیل بنا به تجربه کاری خود در برخی از حوزه‌های حقوقی مسلط‌تر است. بنابراین، باید براساس موضوع هر پرونده به دنبال بهترین وکیل در ظفر و مجرب‌ترین وکیل در ظفر در آن موضوع بود.

وکیل پایه یک دادگستری مجرب و مورد اعتماد به لزومات زندگی جامعه ما تبدیل شده است. موسسه حقوقی صلح صدرا در تهران متشکل از بهترین وکیل پایه یک در تهران می باشد که به شما در زمینه های حقوقی و کیفری یاری می رساند. در صورتی که شما از بهترین وکیل پایه یک دادگستری برای رفع امور و مشکلات خود استفاده کنید. می توانید در این زمینه اطمینان کامل را حاصل کنید که که حتما در این مسیر به موفقیت دست پیدا می کنید. داشتن یک وکیل خوب و مورد اعتماد همانند یافتن یک پزشک حاذق است. در صورتی که پزشک معتبر و چیره دستی را پیدا کنید و امور مرتبط با سلامتیتان را بر عهده او بگذارید؛

وکیل خوب در تهران – وکیل ماهر در تهران

وکیل خوب در تهران را با وکلای باتجربه و حرفه ای موسسه حقوقی داوری صلح صدرا تجربه کنید.

امروزه با توجه به مشکلات مردم و وضعیت فرهنگی و اقتصادی کشور بیشتر افراد به نوعی با پرونده های قضایی درگیر می باشند. واضح است که همه نمی توانند بر قوانین تسلط داشته و از حقوق خود به راحتی دفاع کنند. از آن جایی که تعداد وکلا در جامعه نیز بسیار افزایش یافته است. در نتیجه انتخاب یک وکیل ماهر و همینطور باتجربه بسیار دشوار شده است. تجربه نشان داده است که در بسیاری از موارد عدم مداخله وکیل در پرونده های حقوقی اشخاص بدون مشاوره حقوقی نتایج جبران ناپذیری داشته است .

سختی و پیچیدگیهای پرونده های حقوقی به حدی است. که اشخاص به تنهایی قادر به پیگیری درست و صحیح نیستند. به همین دلیل پیشهاد می کنیم. قبل از هر اقدام حقوقی از مشاوره حقوقی در موسسه صلح صدرا با بهترین وکیل ملکی در تهران، وکیل سرقفلی در تهران، وکیل طلاق در تهران استفاده نمایید.

وکیل حرفه ای در تهران

دنبال یک وکیل حرفه ای در تهران مانند دنبال ک پزشک خوب بودن ممکن است مورد نیاز افرادی در گاهی اوقات شود؛ لذا وکیل حرفه ای لزوما کسی نیست که پروانه وکالت دارد.

وکیل خوب در تهران دارای ویژگی های اخلاقی و کاری است که وی را از بقیه جدا می کند.

موسسه حقوقی صلح صدرا در تهران با بهره گیری از تیم وکلای متخصص در زمینه وکیل دعاوی تجاری، وکیل خانواده، وکیل ملکی، وکیل کیفری، وکیل بانکی و وکیل امور مربوط به قراردادها ، آمادگی ارائه مشاوره تخصصی به صورت حضوری، اینترنتی و تلفنی به مراجعه کنندگان را دارد.

تنها کافیست با ما تماس بگیرید و در حوزه مورد نیاز به بهترین وکیل از هر نقطه ایران دسترسی داشته باشید. وکیل صلح صدرا در هر شهری که باشید بهترین وکیل را به شما معرفی می کند.

کسب اطلاعات بیشتر : ۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸

وکیل پایه یک دادگستری در صلح صدرا

موسسه حقوقی صلح صدرا با کمک تیم مجرب و متخصص از وکیل پایه یک دادگستری در زمینه مشاوره حقوقی، وکالت در دعاوی حقوقی و کیفری و نیز داوری به مراجعین محترم بسته به موضوع خدمت رسانی می نماید./

یک وکیل پایه یک دادگستری می ­تواند به عنوان وکیل پایه یک دادگاه خانواده در امور خانواده و طلاق وکیل پایه یک در امور حقوقی، وکیل پایه یک در امور کیفری، وکیل پایه یک در امور ملکی و انجام مشاوره حقوقی امور وکالت به فعالیت بپردازد.

وکیل پایه یک دادگستری وکیلی است. که پس از قبولی در آزمون کارآموزی کانون وکلا دادگستری، در پایان دوره کارآموزی در آزمون اختبار کانون وکلا نیز قبول شده است. و پروانه وکالت پایه یک دادگستری را از کانون وکلا دریافت می کند.

انتخاب وکیل خوب در کرج چه مزایایی دارد؟

انتخاب بهترین وکیل در تهران حق شماست. وکیل خوب در کرج با استفاده از دانشی که در زمینه های مختلف دارد به شما در زمینه های مختلف مشاوره می دهد. و اگر در زمینه خاص شکایت داشته باشید برای شما تشکیل پرونده می دهد و شما را در مراحل مختلف پرونده قرار می دهد.

وظیف یک وکیل پایه یک دادگستری چیست؟

-مشاوره کامل به موکل و آگاه کردن او از مراحل پرونده
-حضور وکیل در کنار موکل در دادگاه و تنظیم دفاعیه برای دفاع از وی
-تنظیم قرارداد ها در امور قضایی
-ارائه شواهد به دادگاه برای دفاع از موکل خود
-تنظیم شکواییه و ارائه آن به دادگاه
-تنظیم اظهارنامه
-تنظیم انواع قرارداد های مدنی

بهترین وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری شخصی است که با کسب مجوزهای قانونی برای امر وکالت شایستگی می یابد. همچنین وکیل پایه یک ، وکیلی است. که به مدرک پایه یک در کانون وکلای دادگستری نائل گردیده و سوگند یاد کرده امین موکل خود باشد. و جز برای حق و عدالت و حقیقت نکوشد.

بهترین وکیل پایه یک دادگستری این مدرک را پس از طی کردن مراحل کتبی و شفاهی از کانون وکلای دادگستری دریافت می نماید. و می تواند در تمامی پرونده ها در مناطق مختلف کشور وکالت نماید.

در انتخاب بهترین وکیل پایه یک تهران دقت داشته باشید. زیرا انتخاب بهترین وکیل در تهران در انجام یک پرونده بسیار موثر هست و این وکیل می باشد. که می تواند نقش بسزایی در امور وکالتی شما داشته باشد. موسسه حقوقی صلح صدرا، یکی از موسسات قدیمی دارای بهترین وکیل تهران می باشد و قادر می باشد متناسب با پرونده شما، بهترین وکیل را معرفی کند. اگر شما در انتخاب بهترین وکیل تهران دچار سردرگمی شدید می توانید از مشاوره تلفنی موسسه استفاده کنید تا آنها شما را راهنمایی کنند.

ویژگی‌های وکیل پایه یک دادگستری 

وکیلی که صرفا پروانه و مجوز وکالت داشته باشد را نمی­توان وکیل خوب به شمار آورد. زیرا باید ویژگی­های دیگری از جمله مهارت و توانایی در وکالت، شخصیت و اخلاق صحیح در وکالت را نیز داشته باشد. تا بتواند از حق موکل خود به خوبی دفاع کند.

قبل از پیدا کردن وکیل در هر حوزه­ای باید تخصص و توانایی او در پرونده­های حقوقی و میزان حق الوکاله بررسی شود. تبلیغات بیش از اندازه یک وکیل به تنهایی قابل اعتماد و معیاری برای انتخاب یک وکیل نیست. تنها داشتن یک تبلیغ و یک شماره تلفن وکیل، نمی­تواند شما را به بهترین وکیل برساند.

ویژگی بهترین وکیل پایه یک دادگستری در تهران

-دلسوزی و احساس مسولیت یک وکیل برای انجام و پیشبرد سریع امور موکل خود باید دغدغه یک وکیل دلسوز و کار بلد باشد.

-وکیل هم مثل پزشک باید امانت دار و محرم اسرار باشد و تحت هیچ شرایطی نباید اطلاعات شخصی پرونده موکل خود را فاش نماید.

-تخصص یک وکیل پایه یک دادگستری از مهم ترین ویژگی­های یک وکیل خوب است و به دلیل اینکه وکالت یک حرفه دقیق و پیچیده است در صورت عدم دانش کافی وکیل و کمبود تخصص می­تواند سرنوشت موکل خود را به خطر بیاندازد.

-تجربه وکیل خوب در تهران را می­توان در میزان پرونده ­های موفق او جستجو کرد. همچنین با پرس و جو کردن از دوستان و آشنایان در رابطه با تبحر و تجربه وکیل و دریافت شماره تلفن وکیل می­تواند در پیدا کردن یک وکیل خوب موثر باشد.

-صداقت در امر وکالت و راستگویی وکیل در انجام فرایند پرونده مهم ترین اصول اخلاقی است که یک وکیل خوب باید رعایت کند. یک وکیل راستگو فقط به فکر دریافت حق الوکاله خود نیست و موکل خود را در جریان تمام پستی و بلندی­هایی که در طول پرونده قرار است رخ دهد، قرار می­دهد.

-وکیلی با روابط عمومی قوی، می­تواند به سرعت روند پرونده را پیش ببرد و موفقیت بیشتری را در روند پرونده ایجاد کند. یک وکیل با روابط قوی، شبکه ای از دوستان و همکاران حرفه ای را برای مشورت دارد که می­توان با دادن شماره تلفن وکیل های دیگر، موکل خود را به آن­ها متصل کند.

چرا انتخاب بهترین وکیل اداری ضروری است؟

از آنجا که یک وکیل بی تجربه در بحث های مربوط به وکالت می تواند به توقف و کندی جریان پرونده دامن زده و همچنین هزینه های زیاد برای موکل خود شود، انتخاب بهترین وکیل در تهران و یک وکیل پایه یک دادگستری متخصص و باتجربه می تواند تاثیر بسیار زیادی در موفقیت پرونده در کوتاه ترین زمان ممکن داشته باشد.

مهمترین شاخصه بهترین وکیل در تهران این است. که با آگاهی به کلیه قوانین جاریه کشور بتواند متبحرانه و حرفه‌ای وکالت کند. با توجه به کثرت وکلای دادگستری در کلان شهر تهران و متفاوت بودن معیارهای مردم برای گزینش وکیل، انتخاب یک وکیل در این شهرکار بسیار سخت و پیچیده‌ای است. اگر شما مشکل حقوقی دارید و ساکن تهرانید، مسلما به دنبال فردی هستید. که بهترین وکیل تهران باشد تا از شما در روند پرونده دفاع کند. البته باید این نکته را در نظر بگیرید که وکیل منتخب‌تان تخصص لازم در موضوع پرونده شما را نیز داشته باشد. و بتواند موکل را درست راهنمای کند و او را از مسیر خود دور نکند.

وکیل خانوم بهتر است یا آقا؟

در حال حاضر، در هر کدام از حوزه‌های فوق وکیل آقا و یا خانم متخصص به فراوانی وجود دارد. و افراد براساس علاقه و میل خود می‌توانند در پرونده های مختلف بهترین وکیل خانم و یا آقا در تهران را انتخاب کنند. معمولا خانم‌ها به خصوص در پرونده های خانواده ترجیح می‌دهند که وکالت خود را به وکیل خانم بسپارند. در حالی که در پرونده های کیفری با توجه به ماهیت خشن خود، مردم عمدتاً آقایان را برمی‌گزینند.

موسسه حقوقی صلح صدرا، با توجه به تجربه چندین ساله خود و حضور در انواع پرونده ها و آشنایی کامل با روند دادرسی هر کدام، بهترین مدافع را برای هر پرونده ای در اختیار شما قرار می دهد. در موسسه صلح صدرا وکیل آقا و وکیل خانم متخصص در همه زمینه ها آماده ارائه انواع خدمات از جمله مشاوره حقوقی تلفنی، حضوری، آنلاین و قبول وکالت می‌باشند.

موسسه صلح صدرا دارای مزایای ذیل می باشد:

-اینجا به دقت به حرف‌های شما گوش می‌کنیم. با وسواس و ریزبینی پرونده‌تان را مطالعه می‌کنیم تا زوایای پنهان آن برای انتخاب بهترین راهکار قانونی روشن شود.
-تخصص و سواد وکلای سرشناس صلح صدرا، خیال شما را بابت پیگیری اصولی و علمی پرونده‌تان راحت می‌کند.
-در صلح صدرا همه باتجربه هستند. بنابراین می‌توانید آسوده خاطر باشید هیچ آزمون و خطایی در کار نخواهد بود و موارد مشابه پرونده شما به کرات مورد بررسی قرار گرفته و به‌ نتیجه رسیده است.
-مدیریت مدرن و سیستماتیک باعث می‌شود مثل یک ناظر اطلاعات پرونده حقوقی خود را در کوتاه‌ترین زمان ممکن رصد کنید و در جریان کامل کار قرار بگیرید.
-امکان پاسخگویی به سوالات و ابهامات طی برگزاری جلسات یا بصورت آنلاین میسر است.
-کلیه خدمات موسسه حقوقی داوری بین الملل صلح صدرا دارای تعرفه مشخص می‌باشد.
-عملکرد وکیلتان سختگیرانه تحت نظارت قرار می‌گیرد.

و…

موسسه حقوقی صلح صدرا

بهترین وکیل در میرداماد تهران بهترین متخصص در هر پرونده حقوقی، همواره، بهترین نتیجه را برای متقاضیان به ارمغان می آورد. در حوزه هایی همچون: وکیل کیفری، وکیل خانواده، وکیل انحصار وراثت، وکیل قرارداد، وکیل طلاق، وکیل ملکی، وکیل چک، وکیل سفته، وکیل حضانت، وکیل ثبت، وکیل نفقه، وکیل اجرت المثل بهترین وکلا در موسسه حقوقی صلح صدرا گرد هم جمع شده اند.

وکیل در تهران ، وکیل ملک در تهران ، وکیل ماهر در تهران ، وکیل باتجربه در تهران ، وکیل مجرب در تهران ، وکیل طلاق در تهران

شماره تماس : ۰۲۱۲۲۲۲۱۸۶۷ – ۰۲۱۲۶۴۱۳۱۱۲ – ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۶ – ۰۲۱۲۶۴۱۳۷۶۳

تلفن همراه : ۰۹۱۲۱۹۳۲۴۲۸

ایمیل: MEM.Lawyers@yahoo.com

فکس: ۰۲۱۲۶۴۱۳۶۰۳

اینستاگرام : solhesadra

تلگرام : solhesadra

آدرس: تهران، خیابان ظفر، خیابان نفت شمالی، کوچه دامغانی، پلاک ۳۸

واتس آپ 

اصلی‌ترین مطالب حقوقی، کیفری، ثبتی، ناگفته‌های طلاق، نحوه تقسیم ارث، نکات کلیدی تنظیم دادخواست، نحوه وصول چک، اختلاف مالیات، قراردادهای کار، داوری و هزار نکته ناب حقوقی در کانال تلگرام صلح صدرا

با ما همراه باشید

تماس با ما بهترین وکیل در تهران

مجتمع های قضایی

در بخش‌های مختلف سایت می‌توانید مطالب دعاوی حقوقی، دعاوی خانوادگی، دعاوی کیفری را مطالعه کنید.

همچنین در قسمت پرسش و پاسخ سوالات حقوقی خود را بپرسید.

وکیل پایه یک دادگستری – وکیل در ظفر – وکیل در میرداماد

وکیل خوب در تهران ، بهترین وکیل در تهران ، وکیل حرفه ای در تهران ، وکیل در تهران ، بهترین وکیل طلاق در تهران